Városlista
2025. február 23, vasárnap - Alfréd

Hírek

2013. Augusztus 07. 09:50, szerda | Belföld
Forrás: MNO

Utódot kap a legszebb BlackBerry

Utódot kap a legszebb BlackBerry

Méregdrága, ám igen exkluzív modell piacra dobását tervezi a BlackBerry. A német dizájnstúdió által készített készülék várhatóan a Vertuk ellen szállna harcba.

Bár a legtöbben a drága telefon szó hallatán egyértelműen az iPhone-ra asszociálnak, koránt sem az Apple mobilja az egyetlen, mely 200 ezer forint körüli áron igyekszik megtalálni a vásárlóit. A Nokia által alapított Vertu például hosszú évek óta sikerrel értékesíti a méregdrága készülékeit. Hasonló cél fogalmazódott meg a Porsche Design alapítóinak fejében is amikor úgy döntöttek, hogy saját névvel fognak mobiltelefont árusítani.

Ennek gyümölcseként 2011-ben mutatkozott be a BlackBerry Porsche Design P9981. A kanadai vállalat legszebbjeként számon tartott modell most utódot kap, méghozzá a BlackBerry Z10-es egy külsőleg módosított kiadásával. A nem túl fantáziadús, P’9982 nevet viselő modell várhatóan 2000 dollár körüli áron kerülhet majd a boltok polcaira, igaz azt egyelőre nem tudjuk, hogy mikor, mivel a hivatalos bemutató dátumát jelenleg homály fedi.

Címkék: BlackBerry, okostelefon

Ezek érdekelhetnek még

2025. Február 23. 08:59, vasárnap | Belföld

Az ötös lottó nyerőszámai és nyereményei

A Szerencsejáték Zrt. tájékoztatása szerint a 8. héten megtartott ötös lottó és Joker számsorsoláson a következő számokat húzták ki:

2025. Február 23. 08:58, vasárnap | Belföld

Bírók tüntettek az igazságszolgáltatás függetlenségéért Budapesten

A bírók és az igazságszolgáltatás függetlenségéért demonstrációt tartottak a Magyar Bírói Egyesület (MABIE) szervezésében szombaton Budapesten.

2025. Február 23. 08:54, vasárnap | Belföld

Évértékelő - Orbán Viktor: 2025 legyen az áttörés éve

2025. Február 22. 08:21, szombat | Belföld

Nagy Márton: az élelmiszerárak csökkentéséért dolgozunk!

Az élelmiszerárak csökkentéséért dolgozunk! - közölte a nemzetgazdasági miniszter a közösségi oldalán, hozzátéve: pénteken egyeztetett az Országos Kereskedelmi Szövetség (OKSZ) képviselőivel az élelmiszerárak alakulásáról.