Hírek
2013. November 26. 10:55, kedd |
Helyi sport
Forrás: Tamási Kerékpársport
U17 győzelem Salgótarjánban
U17-es korcsoportban Kecskés Dominik állhatott a dobogó legtetejére
Újabb cyclocross versenyen vettek részt a Tamási Kerékpársport versenyzői november 24-én. Ezúttal már az időjárás is a tipikus cyclocross versenyeket idézte: esővel indult a nap, amely egész nap folyamatosan kitartott, és ennek megfelelően az akadályokon és a lépcsőkön kívül a sár tette igazán technikássá a salgótarjáni pályát. U17 korcsoportban ezúttal összejött a győzelem és Kecskés Dominik állhatott a dobogó tetejére, U15 korcsoportban Szedeli Viktor 5., Szedeli Krisztián pedig a 6. helyen futott be az igen erős mezőnyben a Supercross sorozat salgótarjáni fordulóján.
Gratulálunk!
Hajrá Tamási MTB SC!
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 22. 07:10, péntek | Belföld
Magyar Péter: jól haladnak a tárgyalások az uniós forrásokról
2026. Május 21. 17:00, csütörtök | Életmód
Június 20-án rendezik meg a Múzeumok éjszakáját
Június 20-án rendezik meg a Múzeumok éjszakáját, az ország legnagyobb kulturális eseményének idei nagykövete Mautner Zsófia gasztronómiai szakíró, kiemelt városa pedig Sopron lesz.
2026. Május 21. 16:00, csütörtök | Külföld
Szerb elnök: nem mennek jól a tárgyalások a Mollal
Nem haladnak jól a tárgyalások a Mol magyar olajipari vállalat és a szerb kormány között a Szerbiai Kőolajipari Vállalat (NIS) részvényeinek megvásárlásáról - közölte a szerb köztársasági elnök szerdai sajtótájékoztatóján.
2026. Május 21. 15:00, csütörtök | Belföld
Vitézy Dávid: újjáépül a lengyel-magyar barátság a közlekedésben is
Újjáépítik a lengyel-magyar barátságot a közlekedésben is - írta közösségi oldalán a közlekedési és beruházási miniszter szerdán, miután tárgyalt Dariusz Klimczak lengyel infrastruktúráért felelős miniszterrel.

