Hírek
2011. Augusztus 21. 14:17, vasárnap |
Belföld
Forrás: HírTV
Több százezren látták a robbanásokat a Duna-partról
300 ezren vettek részt az idei Szent István-napi tűzijátékon. A félórás parádé alatt négy helyszínről tizenhatezer rakétát lőttek fel, a robbanótöltetek száma több mint két és félszerese volt a tavalyinak.
A tűzoltók 150 emberrel biztosították a rendezvényt, külön védték az Országházat és az uszályokat. A műsor képi világában és aláfestő zenéjében központi elem volt a Duna, illetve az elmúlt fél év magyar EU-elnöksége.
A kommunikációs államtitkárság közlése szerint a fővárosi szabadtéri rendezvényeken több százezren vettek részt. Az állami programsorozat biztonságát felügyelő operatív törzs tájékoztatása szerint rendkívüli esemény sehol nem zavarta meg az ünneplést, a tűzijáték után a tömeg rendben levonult a rakpartokról. (pr)
hírTV
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 04. 18:00, csütörtök | Belföld
NAK: nem szabad az utolsó pillanatra hagyni az egységes kérelmek benyújtását
A Nemzeti Agrárgazdasági Kamara (NAK) arra kéri a gazdálkodókat, hogy ne hagyják az utolsó pillanatra az egységes kérelmek benyújtását - közölte a NAK szerdán az MTI-vel.
2026. Június 04. 14:00, csütörtök | Belföld
OECD: 1,6 százalékos lehet az idei magyar bővülés
Az OECD legfrissebb előrejelzésben 1,6 százalékos magyar gazdasági növekedéssel számol az idei évre a tavalyi 0,5 százalék után. A jelentés összeállítói a tavalyi 3,4 százalékot követően 2,8 százalék globális bővülést várnak.
2026. Június 04. 10:00, csütörtök | Belföld
Macron: új korszak kezdődött Magyarországon
A Magyar-kormány megválasztásával új korszak kezdődött Magyarországon és Európa számára is új korszak kezdődött Magyarországgal
2026. Június 04. 08:30, csütörtök | Belföld
Pulics Gergely: Én és a Kopóm!
Gyermekkori szerelemből életforma – Pulics Gergely sorai

