Hírek
2013. Augusztus 13. 10:05, kedd |
Helyi
Forrás: Tamási Rendőrkapitányság, fotó: helyitema.hu
Több, mint tízmilliós kár
Összesen 11 millió 180 ezer forint értékű zsákmánnyal lett gazdagabb a tolvaj
Egy újiregi lakos tett feljelentést ismeretlen tettes ellen a Tamási Rendőrkapitányságon. Az ismeretlen elkövető a sértett házának ablakát befeszítette, majd behatolva hatalmas összegű kárt okozott: arany ékszereket tulajdonított el mintegy 7 millió forint értékben; magával vitt egy laptopot , valamint 7600 Eurót és egymillió 800 ezer forint készpénzt is. A bűncselekménnyel okozott kár összesen 11 millió 180 ezer forint. A legkisebb kár a rongálással keletkezett, amit az ablak befeszítésével okozott: ez további húszezer forint kárt jelent a sértettnek.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 20. 12:00, péntek | Helyi
Négy rolleres szenvedett balesetet Tolna vármegyében
A jó idő beköszöntével egyre több e-rollerrel közlekedőt látni az utakon. Tolna vármegyében is ez a helyzet, azonban sajnálatos módon sokan nem elég elővigyázatosak, amikor elektromobilitási eszközökre pattannak.
2026. Március 16. 14:18, hétfő | Helyi
Eltűnt 15 éves lányt keresnek Tamási környékén
A tamási rendőrök a lakosság segítségét kérik a lány megtalálásában. A Tamási Rendőrkapitányságon a 17050-157/90/2026. kör. számon körözési eljárást folytatnak Varga Viktória eltűnése kapcsán.
2026. Március 09. 12:00, hétfő | Helyi
Magyar Péter nevét emlegetve tagadta az orosz nagykövetség, hogy a Kreml különleges egysége befolyásolni akarná a magyar választásokat
2026. Február 17. 19:50, kedd | Helyi
Új emlőszűrő állomás Tolna vármegyében, Tamásiban
Elsősorban a Tamási és a Dombóvári járásban élő hölgyeknek jó hír, hogy 2026. február 18-tól fogadja az emlőszűrésre jelentkezőket a Tamási Rendelőintézetben telepített mammográfiás szűrőállomás.
