Hírek
2018. Április 04. 15:57, szerda |
Sport
Forrás: mti
Több mint négymillió forintos büntetést osztott ki az MLSZ
Több mint négymillió forint pénzbüntetést szabott ki a Magyar Labdarúgó Szövetség (MLSZ) fegyelmi bizottsága az OTP Bank Liga szombati, 24. fordulójában történtek miatt.
Az MLSZ honlapján szerdán megjelent határozat szerint az Újpest-Ferencváros rangadón a hazai klub megsértette a mérkőzésrendezéssel kapcsolatos szabályzati előírást, szurkolói jelentős mennyiségű pirotechnikai eszközt használtak, szidalmazták az ellenfelet, ezzel megbotránkoztató magatartást tanúsítottak, továbbá a lefújás után egy drukker a játéktérre rohant. Az Újpest FC-t mindezért kétmillió forintra büntették.
A Ferencváros szurkolói ugyancsak jelentős mennyiségű pirotechnikai eszközt használtak, szidalmazták az ellenfelet és más sportszervezetet, ezért 1,5 millió forintot kell fizetnie a klubnak.
Szurkolóinak megbotránkoztató magatartásáért a Haladást, a Debrecent, a Videotont és a Diósgyőrt is 150 ezer forintra büntették.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 25. 08:41, vasárnap | Sport
Premier League - Szoboszlai gólt szerzett, Tóth debütált, kikapott a Liverpool a Bournemouth-tól
2026. Január 25. 08:37, vasárnap | Sport
Futsal Eb - Sporttörténeti győzelemmel kezdett a magyar válogatott
A magyar válogatott első mérkőzésén 4-2-re legyőzte Lengyelországot szombaton, a lett-litván-szlovén közös rendezésű futsal Európa-bajnokságon.
2026. Január 24. 08:06, szombat | Sport
Férfi kézilabda Eb - A magyar válogatott döntetlent játszott Svájccal
A magyar férfi kézilabda-válogatott 29-29-es döntetlent játszott Svájccal az Európa-bajnokság középdöntőjének első fordulójában, pénteken Malmőben.
2026. Január 24. 08:02, szombat | Sport
Férfi vízilabda Eb - Döntős a magyar válogatott
A magyar válogatott bejutott a belgrádi férfi vízilabda Európa-bajnokság fináléjába: Varga Zsolt szövetségi kapitány együttese a pénteki elődöntőben 15-12-re győzte le a görög csapatot.
