Hírek
2022. Január 01. 19:16, szombat |
Helyi
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Több eljárást indított a rendőrség pirotechnikai termékek miatt
Szilveszter éjféltől országszerte reggel 6 óráig 14 emberrel szemben indított eljárást a rendőrség pirotechnikai termékkel kapcsolatos szabálysértés miatt
- közölte az Országos Rendőr-főkapitányság kommunikációs szolgálata szombaton a police.hu oldalon.
A rendőrség információi szerint ezen termékek felhasználásához kapcsolódóan 1 súlyos és 5 könnyű sérüléssel végződő baleset történt.
Közleményükben azt írták: Győr-Moson-Sopron megyében Bakonyszentlászlón robbant fel egy tűzijáték egy férfi kezében, aki emiatt súlyos sérülést szenvedett.
Szolnokon, Nyírcsaholyban, Nemeskoltán és Ajkán okozott könnyű sérülést a felhasználójának egy-egy tűzijáték nem megfelelő működtetése.
Békés megyében egy ingatlan redőnyén, Vas megyében egy autó oldalán keletkezett kár tűzijáték miatt - írta a rendőrség.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 17. 19:50, kedd | Helyi
Új emlőszűrő állomás Tolna vármegyében, Tamásiban
Elsősorban a Tamási és a Dombóvári járásban élő hölgyeknek jó hír, hogy 2026. február 18-tól fogadja az emlőszűrésre jelentkezőket a Tamási Rendelőintézetben telepített mammográfiás szűrőállomás.
2026. Február 13. 11:00, péntek | Helyi
Kiemelten népszerű ajánlatokkal várja a napelemes pályázókat a Z-Solar
A napelemes megoldások specialistája és prémium kivitelezője, a Z-Solar kiegyensúlyozott csomagajánlatokkal is készült az Otthoni Energiatároló Programban pályázóknak és érdeklődőknek. Ismerje meg a lehetőségeket!
2026. Február 12. 10:01, csütörtök | Helyi
„Biztonságos számlára” utaltattak a csalók közel kétmilliót egy tamási nővel
A napokban tett feljelentést a Tamási Rendőrkapitányságon az a helyi nő, akit telefonon keresett meg egy ismeretlen, aki banki ügyintézőnek adta ki magát.
2026. Február 09. 20:07, hétfő | Helyi
Fellökte egy autós a szabálytalan kerékpárost Tamásiban
Február 6-án, pénteken röviddel kilenc óra előtt Tamásiban történt egy sérüléses baleset.
