Városlista
2025. február 23, vasárnap - Alfréd

Hírek

2017. Augusztus 31. 05:01, csütörtök | Kék hírek
Forrás: mti - fotó: police.hu

Tíz migránst csempészett, Dusnok közelében elfogták a rendőrök

Tíz migránst csempészett, Dusnok közelében elfogták a rendőrök

Körzeti megbízottak elfogtak Dusnok közelében egy szerb-magyar kettős állampolgárságú férfit, aki tíz illegális migránst szállított - tájékoztatta a Bács-Kiskun Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője az MTI-t.

Vincze-Messzi Adél elmondta: délelőtt állampolgári bejelentés alapján kezdtek el keresni egy fehér furgont, amelybe Baján szállt be több ember. A rendőrök Dusnok közelében találták meg a járművet.

Az osztrák autót vezető 41 éves szerb-magyar állampolgárságú férfi ellen embercsempészés gyanúja miatt indítanak eljárást, utasait, a magukat pakisztáni, illetve afgán állampolgároknak valló férfiakat a hatályos jogszabályoknak megfelelően visszakísérik az ideiglenes biztonsági határzárhoz.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Február 22. 08:20, szombat | Kék hírek

Az ügyészség 14 év fegyházat kért beismerés esetére az antifa támadások német vádlottjára

Az ügyészség 14 év fegyházbüntetés kiszabását kérte a 2023. februári, Budapesten történt antifa támadások német vádlottjára arra az esetre, ha beismeri a bűncselekmény elkövetését.

2025. Február 20. 08:03, csütörtök | Kék hírek

Vágujhelyi Ferenc: februárban debütál az adategyeztetés, a NAV új gazdaságfehérítő eszköze

Februárban indulnak a vállalkozásokat célzó, első adategyeztetések a NAV-nál, az újfajta - adózókat partnerként kezelő, transzparens - eljárással a csalárd adózók is könnyen kiszűrhetők

2025. Február 17. 09:14, hétfő | Kék hírek

Egyhetes közlekedésbiztonsági ellenőrzés kezdődik

Egyhetes, európai szintű közlekedésbiztonsági ellenőrzés indul hétfőn, amely Magyarországon is elsősorban a tehergépjárművek és autóbuszok, valamint vezetőik ellenőrzésére terjed ki.

2025. Február 16. 08:58, vasárnap | Kék hírek

Rács mögött a műszaki vizsgaállomás korrupt munkatársai

A Nógrád Vármegyei Főügyészség indítványára a bíróság letartóztatott három férfit, akik majd egy éven keresztül kenőpénzeket kínálva, illetve elfogadva engedtek át a műszaki vizsgán rossz műszaki állapotú járműveket.