Hírek
2013. Augusztus 07. 14:38, szerda |
Belföld
Forrás: MTI
Tarlótűz miatt teljesen lezárták a 8-as főutat a kisberzsenyi elágazásnál
Teljesen lezárták a 8-as főút egy szakaszát szerdán a kisberzsenyi elágazás közelében, mert kigyulladt a tarló és az aljnövényzet az út mellett - közölte a Veszprém Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság az MTI-vel.
Feloldották az útzárat a 8-as főút kisberzsenyi elágazásánál, ahol korábban az út mellett a tarló és az aljnövényzet égett - közölte Dömölki Zsolt, a Veszprém Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője szerdán az MTI-vel.
A Veszprém Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság ügyeletesének tájékoztatása szerint a tüzet eloltották, jelenleg az utómunkálatok zajlanak.
Az ügyeletes tájékoztatása szerint a hármas, kiemelt fokozatú tűzesethez az ajkai, a pápai, a sárvári és a keszthelyi tűzoltók vonultak ki. A tűz átterjedt az úttest túloldalára és a látási viszonyok is rosszak a nagy füst miatt.
Bakó Adrienn, a Veszprém Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője elmondta: az eset miatt teljesen lezárták az útszakaszt a 105-ös és a 106-os kilométer között. A forgalmat Kamond, illetve Karakószörcsök és Kerta irányába elterelik.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 22. 09:00, péntek | Belföld
Napos, száraz, nyáriasan meleg idő várható a pünkösdi hosszú hétvégén
Napos, száraz, nyáriasan meleg idő várható a pünkösdi hosszú hétvégén, a csúcshőmérséklet a 30 Celsius-fokot is megközelítheti. A szél többfelé lesz élénk, olykor erős
2026. Május 22. 07:10, péntek | Belföld
Magyar Péter: jól haladnak a tárgyalások az uniós forrásokról
2026. Május 21. 15:00, csütörtök | Belföld
Vitézy Dávid: újjáépül a lengyel-magyar barátság a közlekedésben is
Újjáépítik a lengyel-magyar barátságot a közlekedésben is - írta közösségi oldalán a közlekedési és beruházási miniszter szerdán, miután tárgyalt Dariusz Klimczak lengyel infrastruktúráért felelős miniszterrel.
2026. Május 21. 14:00, csütörtök | Belföld
Megerősített kapacitásokkal készül a MÁV-csoport a hosszú hétvégére
Megerősített kapacitásokkal, több ülőhellyel, erősítésre kész tartalékjárművekkel és nagyobb munkavállalói létszámmal készül a MÁV-csoport a pünkösdi hosszú hétvégére.

