Hírek
2015. Február 12. 10:29, csütörtök |
Helyi
Forrás: TMKI, fotó: archivum.magyarhirlap.hu
Szétrobbant egy trafóállomás
A kedd esti áramszünet Tamásiban és környékén egy trafóállomás szétrobbanása miatt következett be
Körülbelül negyed órára borult sötétségbe Tamási és környéke február 10-én este, a tűzoltók és az áramszolgáltató munkatásai gyorsan elhárították a problémát.
- Kedden este nyolc órakor a tamási önkormányzati és a dombóvári hivatásos tűzoltókat riasztották Tamásiba, ahol egy trafóállomás szétrobbant, és a kifolyt trafóolaj begyulladt - tájékoztatta portálunkat Boros Brigitta tűzoltó főhadnagy, megyei katasztrófavédelmi szóvivő. - A tüzet porral oltóval oltották el, a helyszínen az áramszolgáltató szakemberei is kint tartózkodtak, és megtették az ilyenkor szükséges intézkedéseket.
(Képünk illusztráció)
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 23. 13:29, csütörtök | Helyi
Tamásiban egy bódult sofőr két balesetet is okozott
Tamásiban reklámtáblának, a 61-es főútról letérve fának ütközött egy ozorai férfi.
2026. Július 20. 09:37, hétfő | Helyi
Nagy Roxánát keresik a tamási rendőrök
A Tamási Rendőrkapitányságon a 17050-157/191/2026. kör. számon körözési eljárást folytatnak Nagy Roxána eltűnése kapcsán.
2026. Július 08. 09:48, szerda | Helyi
A tamási rendőrök a lakosság segítségét kérik a fiú megtalálásában
A Tamási Rendőrkapitányságon a 17050-157/165/2026. KÖR. számon körözési eljárást folytatnak Kovács József Dzsúlió eltűnése kapcsán.
2026. Július 07. 11:05, kedd | Helyi
Jogsi nélkül, részegen, rendszám nélkül - Ámokfutás Fürgeden
Több bűncselekmény és szabálysértés miatt is felelnie kell annak a 18 éves fürgedi fiatalnak, aki vasárnap délután a helyi művelődési ház udvarára hajtott kocsijával, majd kidöntötte az épület hátsó kapuját.

