Hírek
2020. Április 28. 17:48, kedd |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Szerdán országszerte várhatók zivatarok
Szerdára az egész országra figyelmeztetést adott ki zivatarveszély miatt az Országos Meteorológiai Szolgálat.
Az MTI-hez eljuttatott veszélyjelzésükben azt írták: szerdán a délelőtti óráktól, kezdetben a Dunántúlon, majd délutántól már keleten is többfelé kell számítani intenzívebb záporokra és zivatarokra. Ezeket viharos széllökések, helyenként nagyobb mennyiségű (akár 25-30 milliméternyi) csapadék, valamint kisebb szemű (1-2 centiméteres) jégeső is kísérhet.
Az előrejelzés szerint szerdán a legalacsonyabb hőmérséklet általában 6 és 14 fok között alakul. A legmagasabb hőmérséklet 18 és 25 fok között valószínű, Nyugat-Dunántúlon lesz a leghűvösebb.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Április 01. 07:29, kedd | Belföld
Nagy Mártont továbbra is hisz abban, hogy az idei a gazdasági áttörés éve
Az idei a gazdasági áttörés éve, 2025 második felében már 3 százalék feletti növekedés, a következő években pedig a GDP dinamikus bővülése várható
2025. Április 01. 07:28, kedd | Belföld
Az Év Magyar Autója 2025 díjat a Cupra Terramara nyerte
Az Év Magyar Autója 2025 díjat a Cupra Terramar, a Közönségdíjat a Suzuki Vitara nyerte - közölte az Autós Nagykoalíció (ANK) hétfőn az MTI-vel.
2025. Április 01. 07:27, kedd | Belföld
ÉKM: Lázár János tíz közlekedési vállalásából kettő teljesül április elsejére
Április elsején fontos mérföldkőhöz érünk Lázár János építési és közlekedési miniszter tíz, év eleji vállalásának teljesítésében, indul az új MÁV+ app és az IC-vonatok menetközbeni takarítása