Városlista
2026. június 25, csütörtök - Vilmos

Hírek

2019. Február 23. 10:27, szombat | Belföld
Forrás: mti

Szén-monoxid-mérgezés miatt vittek kórházba két embert Debrecenben

Szén-monoxid-mérgezés miatt vittek kórházba két embert Debrecenben

Szén-monoxid belélegzése miatt lett rosszul két ember péntek este Debrecen józsai városrészében - közölte a térségi katasztrófavédelmi igazgatóság szóvivője az MTI-vel.

Papp-Kunkli Nóra tájékoztatása szerint késő este lettek rosszul otthonukban, és telefonon kértek segítséget.

A helyszínre érkező hivatásos tűzoltók légzőkészülék használata mellett mentették ki a két sérültet, akiket a mentők kórházba vittek.

A tűzoltók magas szén-monoxid-koncentrációt mértek a házban - jelezte a szóvivő.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Június 25. 08:39, csütörtök | Belföld

Őrizetbe vették Fonyód volt fideszes polgármesterét

Különösen nagy vagyoni hátrányt okozó hűtlen kezelés bűntettének gyanúja miatt indított eljárást a rendőrség Fonyódon.

2026. Június 24. 19:55, szerda | Belföld

Kapitány István: a kormány az energiafüggetlenség és ellátásbiztonság erősítésén dolgozik

A kormány Magyarország energiafüggetlenségének és ellátásbiztonságának erősítésén dolgozik tisztább, biztonságosabb és fenntarthatóbb energiával - mondta szerdai videóüzenetében Kapitány István.

2026. Június 24. 15:26, szerda | Belföld

Benyújtották az ügynökakták nyilvánosságra hozatalát előkészítő törvényjavaslatot

A Tisza Párt parlamenti képviselője, Melléthei-Barna Márton kedd este benyújtotta azt a törvényjavaslatot, amely az ügynökakták nyilvánosságra hozatalát készíti elő.

2026. Június 24. 11:20, szerda | Belföld

Az NKFH országos vizsgálatot indít az edzőtermek általános szerződési feltételeinek ellenőrzésére

A Nemzeti Kereskedelmi és Fogyasztóvédelmi Hatóság (NKFH) országos témavizsgálatot indít az edzőtermeket üzemeltető vállalkozások által alkalmazott általános szerződési feltételek fogyasztóvédelmi szempontú ellenőrzésére