Hírek
2016. Február 25. 10:01, csütörtök |
Helyi
Forrás: police.hu, fotó: privatkopo.hu
Szeméremsértés Tamásiban
Fogdosni kezdte az utcán a nőt, majd elszaladt: a rendőrök nyolc órán belül elfogták az elkövetőt.
A Tamási Rendőrkapitányság szeméremsértés vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt indított eljárást ismeretlen tettes ellen - tudtuk meg Huszti Gábortól, a Tolna Megyei Rendőr-főkapitányság sajtószóvivőjétől.
A rendelkezésre álló adatok alapján Tamásiban 2016. február 15-én 7 óra 30 perckor ismeretlen tettes odalépett az utcán egy gyalogosan közlekedő nőhöz, fogdosni kezdte, majd elmenekült. A sértett feljelentést tett a rendőrségen.
A rendőrök a nyomozás eredményeként az elkövetőt nyolc órán belül elfogták. A 21 éves helyi férfit szeméremsértés vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt gyanúsítottként hallgatták ki. Az gyanúsított a bűncselekmény elkövetését beismerte, szabadlábon védekezhet.
Az ügyben a további eljárást a Tamási Rendőrkapitányság Bűnügyi Osztálya folytatja le.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 23. 13:29, csütörtök | Helyi
Tamásiban egy bódult sofőr két balesetet is okozott
Tamásiban reklámtáblának, a 61-es főútról letérve fának ütközött egy ozorai férfi.
2026. Július 20. 09:37, hétfő | Helyi
Nagy Roxánát keresik a tamási rendőrök
A Tamási Rendőrkapitányságon a 17050-157/191/2026. kör. számon körözési eljárást folytatnak Nagy Roxána eltűnése kapcsán.
2026. Július 08. 09:48, szerda | Helyi
A tamási rendőrök a lakosság segítségét kérik a fiú megtalálásában
A Tamási Rendőrkapitányságon a 17050-157/165/2026. KÖR. számon körözési eljárást folytatnak Kovács József Dzsúlió eltűnése kapcsán.
2026. Július 07. 11:05, kedd | Helyi
Jogsi nélkül, részegen, rendszám nélkül - Ámokfutás Fürgeden
Több bűncselekmény és szabálysértés miatt is felelnie kell annak a 18 éves fürgedi fiatalnak, aki vasárnap délután a helyi művelődési ház udvarára hajtott kocsijával, majd kidöntötte az épület hátsó kapuját.

