Hírek
2016. Január 19. 08:29, kedd |
Helyi
Forrás: police.hu
Stoppos lopott mobilt
A Tamási Rendőrkapitányság eljárást indított lopás vétség elkövetésének
megalapozott gyanúja miatt
Egy pusztahencsei férfi tett bejelentést a rendőrségre, mert 2016. január 17-én a délutáni órákban Nagydorog és Sárszentlőrinc között gépkocsijával felvett egy stoppos férfit, aki eltulajdonította a járműben tárolt mobiltelefonját. A sértett a simontornyai vasútállomáson újra összetalálkozott az elkövetővel, aki beismerte a lopást, majd a készüléket visszaadta.
A simontornyai rendőrök a 28 éves paksi férfit gyanúsítottként hallgatták ki lopás vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt. A gyanúsított a bűncselekmény elkövetését beismerte, szabadlábon védekezhet.
Az ügyben a további eljárást a Tamási Rendőrkapitányság Bűnügyi Osztálya folytatja le - tudtuk meg Huszti Gábortól, a Tolna Megyei Rendőr-főkapitányság sajtószóvivőjétől.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 20. 12:00, péntek | Helyi
Négy rolleres szenvedett balesetet Tolna vármegyében
A jó idő beköszöntével egyre több e-rollerrel közlekedőt látni az utakon. Tolna vármegyében is ez a helyzet, azonban sajnálatos módon sokan nem elég elővigyázatosak, amikor elektromobilitási eszközökre pattannak.
2026. Március 16. 14:18, hétfő | Helyi
Eltűnt 15 éves lányt keresnek Tamási környékén
A tamási rendőrök a lakosság segítségét kérik a lány megtalálásában. A Tamási Rendőrkapitányságon a 17050-157/90/2026. kör. számon körözési eljárást folytatnak Varga Viktória eltűnése kapcsán.
2026. Március 09. 12:00, hétfő | Helyi
Magyar Péter nevét emlegetve tagadta az orosz nagykövetség, hogy a Kreml különleges egysége befolyásolni akarná a magyar választásokat
2026. Február 17. 19:50, kedd | Helyi
Új emlőszűrő állomás Tolna vármegyében, Tamásiban
Elsősorban a Tamási és a Dombóvári járásban élő hölgyeknek jó hír, hogy 2026. február 18-tól fogadja az emlőszűrésre jelentkezőket a Tamási Rendelőintézetben telepített mammográfiás szűrőállomás.

