Városlista
2025. február 23, vasárnap - Alfréd

Hírek

2019. Augusztus 29. 17:03, csütörtök | Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay

Rontáslevétel ígéretével csaltak ki pénzt és ékszereket egy idős nőtől Egerben

Rontáslevétel ígéretével csaltak ki pénzt és ékszereket egy idős nőtől Egerben

Elfogták a rendőrök azt a két nőt, akik \"rontáslevétel\" ígéretével csaltak ki pénzt és ékszereket egy idős asszonytól Egerben - közölte a Heves Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóreferense csütörtökön az MTI-vel.

Kovács Nikoletta tájékoztatása szerint a bejelentést követően néhány órán belül rendőrkézre került az a 23 és 45 éves helybeli nő, aki megalapozottan gyanúsítható a csalás vétségének minősülő bűncselekmény elkövetésével.

A feltételezett tettesek a megyeszékhely egyik utcájában azzal szólították meg a sértettet, hogy "leveszik róla a rontást". Cserébe az asszony pénzt és egy aranyláncot adott nekik. Egy héttel később ismét találkoztak, amikor egy újabb összeg és egy pár fülbevaló volt a fizetség.

A gyanúsítottak ígéretük ellenére az ékszereket nem szolgáltatták vissza, az ellenük az Egri Rendőrkapitányságon indult eljárás során kiderült: azokat időközben pénzzé tették - jelezte a sajtóreferens.

Címkék: csalás, eger, rontás

Ezek érdekelhetnek még

2025. Február 22. 08:21, szombat | Belföld

Nagy Márton: az élelmiszerárak csökkentéséért dolgozunk!

Az élelmiszerárak csökkentéséért dolgozunk! - közölte a nemzetgazdasági miniszter a közösségi oldalán, hozzátéve: pénteken egyeztetett az Országos Kereskedelmi Szövetség (OKSZ) képviselőivel az élelmiszerárak alakulásáról.

2025. Február 22. 08:17, szombat | Belföld

Orbán Viktor szerint nagy löketet kaphat a magyar gazdaság

Magyarország a békére vette fel a lapot - mondta a miniszterelnök pénteken a Kossuth rádió Jó reggelt, Magyarország! című műsorában

2025. Február 21. 08:10, péntek | Belföld

Megkezdődött a trieszti, magyar adriai kikötő építése

Megkezdődött a trieszti magyar kikötő építése, a kormányt a gazdasági racionalitás vezette, amikor 2018-ban a beruházás mellett döntött -

2025. Február 20. 08:00, csütörtök | Belföld

Orbán Balázs szerint Orbán Viktor előre megmondta

Fejvesztett kapkodás indult az európai vezetők között, pedig minden a forgatókönyv szerint alakul, csak nem az ő forgatókönyvük szerint, hanem Orbán Viktor forgatókönyve szerint