Hírek
2015. Szeptember 16. 08:41, szerda |
Helyi
Forrás: police.hu, fotó: sikerado.hu
Rablás Magyarkeszin
A tamási rendőrök őrizetbe vették a 27 éves férfit, aki bántalmazott egy helyi lakost, majd elvette a pénztárcáját
A Tamási Rendőrkapitányság rablás bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt folytat nyomozást egy 27 éves magyarkeszi férfi ellen. Egy férfi tett bejelentést a rendőrségre, mert Magyarkeszin 2015. szeptember 15-én a hajnali órákban ismeretlen tettes szóváltást követően bántalmazott egy helyi férfit, majd eltulajdonította készpénzét. A sértett a bántalmazás következtében megsérült.
A rendőrök a nyomozás eredményeként M. I. helyi lakost előállították, majd gyanúsítottként hallgatták ki rablás bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt. A gyanúsított a bűncselekmény elkövetését beismerte. A bűnügyi osztály munkatársai a férfit őrizetbe vették. Az ügyben a további eljárást a Tamási Rendőrkapitányság folytatja le - tudtuk meg Huszti Gábortól, a Tolna Megyei Rendőr-főkapitányság sajtószóvivőjétől.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 14. 07:49, csütörtök | Helyi
Orvvadászattal gyanúsítanak egy szakcsi férfit
Orvvadászat és egyéb bűncselekmények alapos gyanújával hallgattak ki a dombóvári rendőrök egy vadászengedéllyel rendelkező szakcsi férfit.
2026. Május 07. 10:26, csütörtök | Helyi
Az Év Tolna Vármegyei Rendvédelmi Alkalmazottja
Nagyné Ferencz Lívia rendvédelmi igazgatási alkalmazott érdemelte ki az elismerő címet Tamásiból.
2026. Május 05. 20:42, kedd | Helyi
Állásbörzét szerveznek május 13-án Dombóváron
A Tolna Vármegyei Kormányhivatal Foglalkoztatási, Foglalkoztatás-felügyeleti és Munkavédelmi Főosztálya 2026. május 13-án, 9:00 órai kezdettel állásbörzét szervez Dombóváron, a Művelődési Házban.
2026. Május 01. 09:21, péntek | Helyi
Férfi kézilabda BL - Egygólos előnyben a Veszprém a negyeddöntőben
A Veszprém házigazdaként 35-34-re legyőzte a német Füchse Berlint csütörtökön, a férfi kézilabda Bajnokok Ligája negyeddöntőjének első mérkőzésén.

