Hírek
2016. December 16. 09:53, péntek |
Helyi
Forrás: veol.hu, fotó: szekszard.varosom.hu
Országúti szakmai fórumot tartanak Tamásiban
A Hungaro Fondo csapat szervezésében holnap zajló kerékpáros fórumra minden országúti klub képviselőjét szeretettel várják a szervezők.
Országúti Szakmai Fórumot tartanak december 17-én, szombaton 10 órától Tamásiban, a Vályi Péter Szakképző Iskola aulájában. A Hungaro Fondo csapat szervezésében zajló kerékpáros fórumra minden országúti klub képviselőjét szeretettel várják a szervezők. A klubok nagy része már jelentkezett, de továbbra is minden helyi és környékbeli klubvezetőt arra biztatnak, hogy szóljanak bele a 2017-es év szakmai tervezésébe. Ennek megfelelően a tervezett, de kötetlen témák: a kerékpáros versenynaptár véglegesítése, a minimum versenyszervezési feladatok, a szakági tanács szervezeti felépítése és a szakág versenyszabályzata, illetve működési szabályzata, műhelytámogatás elosztási elvek, nemzeti ranglista pontozási elvek, országúti központi projektekre javaslatok a Magyar Kerékpáros Szakági Szövetség hosszú távú szakmai terve alapján, és minden helyben felvetett téma. - 2016-ban először az Amatőr Kerékpáros Egyesületek Szövetségének versenyeiről való kizárás, majd az országúti bajnokság infrastruktúra hiányosságai, a világbajnokság és az Európa bajnokság körül kialakult viták mondatták azt velem, hogy mindenképpen le kell ülni és beszélni egymással. A 2000-és évek elején szerveztünk Tamásiban konferenciát, ezért gondoltam, hogy megpróbálok segíteni a szervezésben és a helyszín biztosításában, hogy újra élesszük a párbeszédet. Továbbá a szakmai beszélgetések mediátori funkcióját is megpróbálom majd betölteni - nyilatkozta Steiner György ügyvezető.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 08. 09:48, szerda | Helyi
A tamási rendőrök a lakosság segítségét kérik a fiú megtalálásában
A Tamási Rendőrkapitányságon a 17050-157/165/2026. KÖR. számon körözési eljárást folytatnak Kovács József Dzsúlió eltűnése kapcsán.
2026. Július 07. 11:05, kedd | Helyi
Jogsi nélkül, részegen, rendszám nélkül - Ámokfutás Fürgeden
Több bűncselekmény és szabálysértés miatt is felelnie kell annak a 18 éves fürgedi fiatalnak, aki vasárnap délután a helyi művelődési ház udvarára hajtott kocsijával, majd kidöntötte az épület hátsó kapuját.
2026. Július 01. 09:24, szerda | Helyi
Véradás Tamásiban, karjukat nyújtották a rendőrségi dolgozók
A Szekszárdi Területi Vérellátó Központ a Tamási Rendőrkapitányság épületébe szervezett kiszállásos véradást június 29-én.
2026. Június 25. 12:00, csütörtök | Helyi
Életmentő beszélgetés
Egy rendőr lélekjelenlétének és kommunikációs készségeinek köszönhetően sikerült megmenteni egy 19 éves férfi életét Hőgyészen.

