Hírek
2019. Augusztus 10. 05:02, szombat |
Belföld
Forrás: mti
Országszerte emelkedhet a parlagfű pollenkoncentrációja
A következő napokban várhatóan országszerte emelkedni fog a parlagfű pollenkoncentrációja – közölte a tisztifőorvos Facebook-oldalán pénteken.
Azt írták: az Alföldön, a főváros térségében, valamint a Dunántúl keleti területein egyre többfelé lehet számítani magas parlagfű pollenkoncentrációra (I. fokú riasztásra).
Vasárnap már helyenként – elsősorban az Alföld keleti területein – nagyon magas koncentrációban (II. fokú riasztással) lehet jelen a parlagfű pollenje.
További részletek találhatók a Parlagfű Pollen Riasztási Rendszer térképén a http://polleninfo.oki.hu oldalon.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 07. 20:57, kedd | Belföld
MTVA: elsötétült az M1 és leállt a Kossuth Rádió
Elsötétült az M1 képernyője, a Kossuth Rádió helyén pedig a Bartók Rádió műsora hallgatható.
2026. Július 07. 14:00, kedd | Belföld
Kármán András: a hét második felében megteszik az utolsó uniós jogi lépést az uniós források hazahozatala érdekében
2026. Július 07. 10:00, kedd | Belföld
Társadalmi egyeztetés indult a megye és kormánymegbízott elnevezésekről
Társadalmi egyeztetés indult hétfőn a megye és kormánymegbízott elnevezésekről. Az ezzel kapcsolatos törvénytervezet és az ahhoz kapcsolódó dokumentumok a kormány honlapjáról érhetők el.
2026. Július 07. 07:46, kedd | Belföld
Orbán Viktor: a Tisza minden határt átlép, emberit, erkölcsit, jogállamit
A Tisza minden határt átlép: emberit, erkölcsit, jogállamit - közölte a Fidesz elnöke hétfőn a Facebook-oldalán.


