Hírek
2013. December 10. 08:43, kedd |
Helyi sport
Forrás: TKSE
Nyuszi kupán jártak a Dámocskák
A U11-es tamási kosarasok a Szekszárdon megrendezésre kerülő Nyuszi Kupa sorozatban is bemutatkoztak
A csapat egyből egy nagyon szép sikerrel, 36-13 arányban nyert az Atom Manók csapata ellen. A győzelemből Tóth Éva Kitti és Ribányi Lőrinc 9-9, míg Szakács Máté és Weinreich Kristóf 6-6 ponttal vette ki a részét.
A Szekszárdi Dinócskák elleni mérkőzés már sokkal szorosabb eredménnyel zárult, itt a hazai csapat nyert 33-27-re. A mérkőzés végig nagyon izgalmasan alakult, ilyen jól védekező csapat ellen most először játszhattak a tamási gyerek. Ezen a mérkőzésen Ribányi Márton volt a legeredményesebb dámocska, 10 ponttal. Természetesen a csapat minden tagja dicséretet érdemel!
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 05. 07:38, péntek | Bulvár
37 milliárdos faluépítésbe kezd a magyar kormány Azerbajdzsánban
2025. December 05. 07:37, péntek | Sport
Labdarúgó NB I - Nyert a Ferencváros Kisvárdán, ezzel az élre állt
A címvédő Ferencváros egygólos győzelmet aratott Kisvárdán a labdarúgó Fizz Liga 5. fordulójából elhalasztott és csütörtökön pótolt mérkőzésen, ezzel az élre állt a tabellán.
2025. December 05. 07:36, péntek | Életmód
A mecseki Zengőn álló építmény lett az Év kilátója 2025-ben
A magyar turisták szavazatai alapján dőlt el, hogy a Mecsek-hegység legmagasabb hegyén álló, az arról elnevezett építmény lett az Év kilátója pályázat győztese
2025. December 05. 07:35, péntek | Külföld
Donald Trump nagyon jónak minősítette megbízottjai és Vlagyimir Putyin moszkvai találkozóját
Donald Trump amerikai elnök nagyon jónak minősítette megbízottjai és Vlagyimir Putyin orosz elnök kedden Moszkvában tartott találkozóját.

