Hírek
2013. Október 11. 14:28, péntek |
Belföld
Forrás: MNO
Nem teljesíti a Samsung terveit a Galaxy S4
Komolyabb piaci szereplésre és az iPhone-ok magasabb árára számított a Samsung, amikor megalkotta a Galaxy S4-et.
A Galaxy S4 tavaszi bemutatója után a fél világ hangos volt a Samsung készülékétől. A reakciók nem voltak meglepőek, az Apple iPhone-ja mellett a Galaxy S sorozat az, melynek bemutatására némi túlzással mindenki odafigyel. Nem csoda hát, hogy a dél-koreai óriás nagy várakozásokat fűzött a modellhez, ám úgy néz ki, ezek nem teljesültek.
Az információ Peter Misek elemzőtől származik aki szerint a Samsung az utóbbi időszakban jelentősen csökkentette a szállított készülékek mennyiségét, mivel több nagy szolgáltatónál sem szerepelt úgy a telefonja, ahogy kellett volna. Példaként a japán NTT Docomót említette, mely nemrégiben kivette kínálatából a mobilt.
Misek szerint az elmaradt sikerek legfőbb okozója az Apple, az amerikai vállalat ugyanis nem emelte meg olyan mértékben az iPhone modellek árait mint ahogy a Samsung tervezte, ezzel pedig komoly konkurenst teremtettek.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 08. 07:31, szerda | Belföld
A Tanú című filmmel elindult az átmeneti adás az M1-en kedd este
Szimbolikus időpontban, 19:56-kor elindult az átmeneti adás az M1 csatornán Bacsó Péter A tanú című filmjével - közölte az MTVA Sajtó és Marketing Irodája kedd este az MTI-vel.
2026. Július 07. 20:57, kedd | Belföld
MTVA: elsötétült az M1 és leállt a Kossuth Rádió
Elsötétült az M1 képernyője, a Kossuth Rádió helyén pedig a Bartók Rádió műsora hallgatható.
2026. Július 07. 14:00, kedd | Belföld
Kármán András: a hét második felében megteszik az utolsó uniós jogi lépést az uniós források hazahozatala érdekében
2026. Július 07. 10:00, kedd | Belföld
Társadalmi egyeztetés indult a megye és kormánymegbízott elnevezésekről
Társadalmi egyeztetés indult hétfőn a megye és kormánymegbízott elnevezésekről. Az ezzel kapcsolatos törvénytervezet és az ahhoz kapcsolódó dokumentumok a kormány honlapjáról érhetők el.

