Hírek
2015. Március 16. 13:05, hétfő |
Helyi
Forrás: TMKI, fotó: vecseshirek.hu
Mozgalmas hétvégéjük volt a tamási tűzoltóknak
Egy tamási családi ház szén-monoxid érzékelője jelzett be, valamint egy árokba borult nyerges vontatóhoz is vonultak a tűzoltók
- Szén-monoxid érzékelő jelzett be Tamásiban, a Nyírfa sor egyik családi házában - informált a Tolna Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság. - A lakók semmit nem éreztek, egészségügyi panaszaik nem voltak, a szén-monoxid jelenlétét sem a tamási önkormányzati tűzoltók, sem a katasztrófavédelmi műveleti szolgálat mérései nem tudták kimutatni. A feltételezés szerint a jelzést adó – egyébként a fogyasztóvédelem vizsgálata alapján nem megfelelő minősítéssel rendelkező – szén-monoxid-érzékelő hibásodott meg.
Szintén a tamási önkormányzati tűzoltók vonultak péntek délután Iregszemcsére, ahol egy élelmiszerszállító nyerges vontató az út menti szántásba borult. A tűzoltók áramtalanították a járművet és felitatták a kifolyt üzemanyagot.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 25. 12:00, csütörtök | Helyi
Életmentő beszélgetés
Egy rendőr lélekjelenlétének és kommunikációs készségeinek köszönhetően sikerült megmenteni egy 19 éves férfi életét Hőgyészen.
2026. Június 24. 21:57, szerda | Helyi
Tűzeset Nagykónyiban - Körbálák égtek Medgyespusztán
Négyszáz nagy méretű körbála égett 06.23-án, kedden éjjel Nagykónyiban, Medgyespusztán.
2026. Június 24. 11:02, szerda | Helyi
Drogprevenció és rendőrségi látogatás Tamásiban
A Tamási Rendőrkapitányság bűnmegelőzési szakemberei a napokban drogprevenciós előadásokat tartottak a Würtz Ádám Általános Iskola Szakályi tagiskolájában,
2026. Június 09. 10:26, kedd | Helyi
Csajok Miniben…, de nem úgy!
Beszélgetés Buza Zsuzsa rallyversenyzővel az 59. Mecsek Rally előtt.

