Városlista
2026. április 30, csütörtök - Katalin, Kitti

Hírek

2019. December 09. 12:00, hétfő | Helyi

Mikulás-napi akciót tartottak Tolna megyében

Mikulás-napi akciót tartottak Tolna megyében

Az egyenruhások ajándékkal kedveskedtek a szabálykövető autósoknak.

A Tolna Megyei Rendőr-főkapitányság Forgalomellenőrző Alosztályának munkatársai 2019. december 6-án baleset-megelőzési kampányt szerveztek Mikulás napján Tolna megye számos települését bejárva. Az egész napos kampány során a rendőrök felhívták a gépjárművezetők figyelmét a szabálykövető közlekedési magatartás fontosságára. A közúti ellenőrzések alkalmával azok a járművezetők, továbbá utasaik, akiknél mindent rendben találtak, csokoládé mikulást kaptak ajándékba. A baleset-megelőzési napon a „Látni és látszani” kampány keretében a rendőrök ingyenes láthatóságot elősegítő közlekedésbiztonsági kiegészítőket (láthatósági mellény, kerékpár lámpa, küllő prizma, szélvédő védőfólia) ajándékoztak a közlekedőknek, gyalogosoknak.

Címkék: mikulás, Tamási, tolna

Ezek érdekelhetnek még

2026. Április 25. 09:00, szombat | Helyi

Új állásajánlatok Tamásiban az FHL Björn Hungary Zrt-nél

Gépbeállító valamint 200%-os ellenőr pozícióba keresnek munkatársakat Tamásiban.

2026. Április 24. 11:21, péntek | Helyi

Belügyminisztériumi elismerést érdemeltek ki a Rendőrség napja alkalmából

Magyarország Belügyminisztere április 24-e, a Rendőrség Napja alkalmából két, a Tolna Vármegyei Rendőr-főkapitányság állományában szolgáló rendőrt is elismerésben részesített.

2026. Április 22. 07:26, szerda | Helyi

Magyar Péter: az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz

Az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz - írta a Tisza Párt elnöke kedden Facebook-oldalán azután, hogy egyeztetést folytatott 15 különböző fenntartású gimnázium igazgatójával.

2026. Április 21. 17:59, kedd | Helyi

Egynapos arany-, ezüst-, régiség-felvásárlás lesz Tamásiban

Csak egy napig! Április 30-án, csütörtökön, 10-13 óráig a Tamási Városi Művelődési Központban arany felvásárlás akár 65.000 Ft/g áron, ezüst felvásárlás akár 1.650 Ft/g áron.