Hírek
2015. December 09. 08:04, szerda |
Helyi
Forrás: police.hu, fotó: csabatv.hu
Megütötte barátnőjét, és nem engedte, hogy elmenjen a házból
A Tamási Rendőrkapitányság személyi szabadság megsértése bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt folytat nyomozást
A rendelkezésre álló adatok szerint a férfi 2015. december 5-én a késő esti órákban varsádi otthonában előzetes szóváltást követően megütötte barátnőjét, valamint erőszakkal visszatartotta és megakadályozta, hogy elmenjen a házból.
A rendőrök a férfit a helyszínen elfogták, előállítását követően gyanúsítottként kihallgatták. A gyanúsított beismerte tettét, szabadlábon védekezhet. A további eljárást a Tamási Rendőrkapitányság folytatja le.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 08. 09:48, szerda | Helyi
A tamási rendőrök a lakosság segítségét kérik a fiú megtalálásában
A Tamási Rendőrkapitányságon a 17050-157/165/2026. KÖR. számon körözési eljárást folytatnak Kovács József Dzsúlió eltűnése kapcsán.
2026. Július 07. 11:05, kedd | Helyi
Jogsi nélkül, részegen, rendszám nélkül - Ámokfutás Fürgeden
Több bűncselekmény és szabálysértés miatt is felelnie kell annak a 18 éves fürgedi fiatalnak, aki vasárnap délután a helyi művelődési ház udvarára hajtott kocsijával, majd kidöntötte az épület hátsó kapuját.
2026. Július 01. 09:24, szerda | Helyi
Véradás Tamásiban, karjukat nyújtották a rendőrségi dolgozók
A Szekszárdi Területi Vérellátó Központ a Tamási Rendőrkapitányság épületébe szervezett kiszállásos véradást június 29-én.
2026. Június 25. 12:00, csütörtök | Helyi
Életmentő beszélgetés
Egy rendőr lélekjelenlétének és kommunikációs készségeinek köszönhetően sikerült megmenteni egy 19 éves férfi életét Hőgyészen.

