Hírek
2016. Június 10. 13:26, péntek |
Kék hírek
Forrás: mti
Megszökött egy vádlott az ítélethirdetés előtt
A Ráckevei Járásbíróság elfogató parancsot adott ki azzal a vádlottal szemben, aki az ítélethirdetés előtt kisétált a bíróság épületéből csütörtökön
- tájékoztatta az MTI-t a Budapest Környéki Törvényszék szóvivője pénteken. Gyimesi Kinga elmondta, hogy a vádlott lábán elhelyezett nyomkövető a távozását követően nem sokkal még jelzett, azóta azonban a rendőrség nem észleli a jelet; a bíróság belföldi, európai és nemzetközi elfogatóparancsot adott ki.
A sajtószóvivő felidézte: a bíróság csütörtökön hirdetett volna ítéletet a bűnszervezetben nagyobb értékre üzletszerűen, dolog elleni erőszakkal elkövetett lopás bűntette és más bűncselekmények miatt V. L. és társai ellen indult bűnügyben, amelyben H. J. másodrendű vádlottként szerepelt, és 2014. június 24-től házi őrizetben volt, valamint a rendőrség a mozgását nyomkövetővel is ellenőrizte.
Az ítélethirdetés elmaradt, az első-, harmad- és negyedrendű vádlottak a bíróság határozathozataláig előzetes letartoztatásban vannak - fűzte hozzá.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 09. 12:00, csütörtök | Kék hírek
Pszichiáter és álorvos ellen emeltek vádat vesztegetés miatt Zalában
Vesztegetés miatt emeltek vádat egy pszichiáter és egy magát orvosnak kiadó férfi ellen, utóbbinak kuruzslás miatt is felelnie kell - tájékoztatta a Zala Vármegyei Főügyészség szóvivője szerdán az MTI-t.
2026. Április 08. 12:00, szerda | Kék hírek
BRFK: 75 ittas vezetőt szűrtek ki a forgalomból a rendőrök a húsvéti ünnep alatt
A rendőrök csütörtök estétől kedd reggelig 75 ittas vezetőt szűrtek ki a forgalomból - közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság a police. hu oldalon.
2026. Április 05. 09:13, vasárnap | Kék hírek
Hárman meghaltak, ketten megsérültek, amikor fának csapódott egy autó Kiskunfélegyháza közelében
Hárman meghaltak, ketten pedig súlyosan megsérültek, amikor fának csapódott egy autó szombatra virradóra Kiskunfélegyháza térségében, egy alsórendű úton
2026. Április 03. 12:00, péntek | Kék hírek
Letartóztatták a férfit, aki megölte a feleségét Győrben
A Győri Járásbíróság elrendelte annak a férfinak a letartóztatását, aki megölte a feleségét Győrben szerda reggel - tudatta a járásbíróság döntését a Győri Törvényszék csütörtökön az MTI-vel.
