Hírek
2015. Február 18. 11:22, szerda |
Helyi
Forrás: TMRFK, fotó: hir.ma
Megsérült a regölyi férfi
A gyanú szerint egy tamási büfé előtt ütötte és rúgta meg M. G. a
sértettet
A Tamási Rendőrkapitányság súlyos testi sértés bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt folytatott nyomozást.
A rendelkezésre álló adatok alapján még tavaly október 3-án, 21 óra körüli időben Tamásiban M. G. helyi lakos előzetes szóváltást követően megütött és megrúgott egy regölyi férfit. Utóbbi személy a bántalmazás következtében megsérült.
A rendőrök a 45 éves tamási férfit gyanúsítottként hallgatták ki, M. G. azonban tagadta a bűncselekmény elkövetését.
A Tamási Rendőrkapitányság a nyomozást lezárta, az ügyben keletkezett iratokat vádemelési javaslattal a napokban átadta a Tamási Járási Ügyészségnek.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 14. 07:49, csütörtök | Helyi
Orvvadászattal gyanúsítanak egy szakcsi férfit
Orvvadászat és egyéb bűncselekmények alapos gyanújával hallgattak ki a dombóvári rendőrök egy vadászengedéllyel rendelkező szakcsi férfit.
2026. Május 07. 10:26, csütörtök | Helyi
Az Év Tolna Vármegyei Rendvédelmi Alkalmazottja
Nagyné Ferencz Lívia rendvédelmi igazgatási alkalmazott érdemelte ki az elismerő címet Tamásiból.
2026. Május 05. 20:42, kedd | Helyi
Állásbörzét szerveznek május 13-án Dombóváron
A Tolna Vármegyei Kormányhivatal Foglalkoztatási, Foglalkoztatás-felügyeleti és Munkavédelmi Főosztálya 2026. május 13-án, 9:00 órai kezdettel állásbörzét szervez Dombóváron, a Művelődési Házban.
2026. Május 01. 09:21, péntek | Helyi
Férfi kézilabda BL - Egygólos előnyben a Veszprém a negyeddöntőben
A Veszprém házigazdaként 35-34-re legyőzte a német Füchse Berlint csütörtökön, a férfi kézilabda Bajnokok Ligája negyeddöntőjének első mérkőzésén.

