Hírek
2018. December 03. 09:50, hétfő | Helyi
Megérkezett a labda, lehet licitálni
A befolyt pénzösszeget a Tamási Polgárőr Egyesület számára ajánlják fel, akik folyamatosan biztosítják a város lakóinak biztonságát, és a különböző rendezvények zökkenőmentes lebonyolításában is tevékenyen részt vesznek.
Megérkezett az FTC-Rail Cargo Hungária NB1-es női kézilabdacsapata által felajánlott és a játékosok által dedikált, nemzetközi mérkőzéseken használt labda Tamásiba. A licit ezennel kezdetét veszi, a kikiáltási ára 10.000 Ft, a licitlépcsők 2.000 Ft-onként változhatnak. Licitálni a labdára a december 22-i jótékonysági futásig lehet. A befolyt pénzösszeget a kezdezményező TSZSE a Tamási Polgárőr Egyesület számára ajánlja fel, akik folyamatosan biztosítják a város lakóinak biztonságát és a különböző rendezvények zökkenőmentes lebonyolításában is tevékenyen részt vesznek. Licitálni Cseresznyés Balázsnál, a TSZSE alelnökénél, Kovács Patrikánál, a TSZSE elnökénél lehet, valamint a Tamási Szabadidő és Sport Egyesület facebook oldalán is.
A szervezők szerint a jövő héten a MOL Vidi FC NB1-es labdarúgócsapatának labdája is megérkezik, amit szintén aláírásukkal láttak el a focisták, és a licit hasonló módon működik majd, mint a kézilabdánál. Az abból befolyt összeget Kecse Mónika (tamási lakos) és családjának lakáskörülményeinek javítására szeretnék fordítani.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 14. 07:49, csütörtök | Helyi
Orvvadászattal gyanúsítanak egy szakcsi férfit
Orvvadászat és egyéb bűncselekmények alapos gyanújával hallgattak ki a dombóvári rendőrök egy vadászengedéllyel rendelkező szakcsi férfit.
2026. Május 07. 10:26, csütörtök | Helyi
Az Év Tolna Vármegyei Rendvédelmi Alkalmazottja
Nagyné Ferencz Lívia rendvédelmi igazgatási alkalmazott érdemelte ki az elismerő címet Tamásiból.
2026. Május 05. 20:42, kedd | Helyi
Állásbörzét szerveznek május 13-án Dombóváron
A Tolna Vármegyei Kormányhivatal Foglalkoztatási, Foglalkoztatás-felügyeleti és Munkavédelmi Főosztálya 2026. május 13-án, 9:00 órai kezdettel állásbörzét szervez Dombóváron, a Művelődési Házban.
2026. Május 01. 09:21, péntek | Helyi
Férfi kézilabda BL - Egygólos előnyben a Veszprém a negyeddöntőben
A Veszprém házigazdaként 35-34-re legyőzte a német Füchse Berlint csütörtökön, a férfi kézilabda Bajnokok Ligája negyeddöntőjének első mérkőzésén.

