Hírek
2017. Augusztus 29. 18:41, kedd |
Belföld
Forrás: fm sajtó
Még egy hétig lehet jelentkezni az idei TeSzedd! akcióra
Még lehet jelentkezni az idei, imműr 7. alkalommal meghirdetett TeSzedd! akcióra.
Az idén 7. alkalommal meghirdetett TeSzedd! – Önkéntesen a tiszta Magyarországért! akcióban való részvételre a www.teszedd.hu honlapon szeptember 5-én (kedd) éjfélig lehet koordinátorként találkozási pontot létrehozni, és önkéntesként regisztrálni.
A szeptember 15-e és 17-e között megvalósuló Teszedd! akció keretében az önkéntes szemétszedésre – az elmúlt évekhez hasonlóan – kisebb-nagyobb baráti társaságokat, munkahelyi közösségeket, családokat, és diákokat várnak a szervezők. Budapesten például az egyik zöld média szerkesztősége regisztrált egy olyan találkozási pontot, ahol a munkatársak, olvasóikkal együtt szedik a szemetet.
A jelentkezőknek fontos betartaniuk a szeptember 5-i határidőt, mert az addig beérkezett résztvevői regisztrációk alapján tudják a szervezők időben és megfelelő mennyiségben eljuttatni a szemétszedéshez szükséges eszközöket (zsákok, kesztyűk) a találkozási pontokra, a helyi szervezést összefogó koordinátorokhoz.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 25. 08:39, csütörtök | Belföld
Őrizetbe vették Fonyód volt fideszes polgármesterét
Különösen nagy vagyoni hátrányt okozó hűtlen kezelés bűntettének gyanúja miatt indított eljárást a rendőrség Fonyódon.
2026. Június 24. 19:55, szerda | Belföld
Kapitány István: a kormány az energiafüggetlenség és ellátásbiztonság erősítésén dolgozik
A kormány Magyarország energiafüggetlenségének és ellátásbiztonságának erősítésén dolgozik tisztább, biztonságosabb és fenntarthatóbb energiával - mondta szerdai videóüzenetében Kapitány István.
2026. Június 24. 15:26, szerda | Belföld
Benyújtották az ügynökakták nyilvánosságra hozatalát előkészítő törvényjavaslatot
A Tisza Párt parlamenti képviselője, Melléthei-Barna Márton kedd este benyújtotta azt a törvényjavaslatot, amely az ügynökakták nyilvánosságra hozatalát készíti elő.
2026. Június 24. 11:20, szerda | Belföld
Az NKFH országos vizsgálatot indít az edzőtermek általános szerződési feltételeinek ellenőrzésére
A Nemzeti Kereskedelmi és Fogyasztóvédelmi Hatóság (NKFH) országos témavizsgálatot indít az edzőtermeket üzemeltető vállalkozások által alkalmazott általános szerződési feltételek fogyasztóvédelmi szempontú ellenőrzésére
