Hírek
2018. Február 20. 05:01, kedd |
Belföld
Forrás: mti
Márciusig várják a jelentkezéseket a HangHordozók idei kiírására
A Magyar Írószövetség és a Magyar Napló Kiadó nyolcadik alkalommal hirdeti meg a HangHordozók című pályázatot, amelyre Az év versei 2017 kötetben szereplő bármely vers megzenésítésével lehet jelentkezni március 18-ig.
A magyar költészet napja alkalmából megrendezett Versmaraton kísérőrendezvényeként, a kortárs magyar költészet népszerűsítése érdekében meghirdetett kiírásra egy pályázó maximum három művel nevezhet - közölték a szervezők az MTI-vel.
A jelentkezők anyagait hétfőtől egészen március közepéig várják. A legjobb pályázatot benyújtókat a zsűri személyesen is meghallgatja az április 6-i döntőben.
A zsűriben Harcsa Veronika, Csík János, Dinnyés József, Farkas Tibor zenészek és Stifner Gábor rádiós szerkesztő értékeli a pályázókat.
Az első helyezett 300, a második 150, a harmadik 100 ezer forintos díjazásban részesül.
További részletek a magyarnaplo.hu oldalán, vagy a Versmaraton Facebook-oldalán olvashatók.

Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 28. 07:33, kedd | Belföld
Nagy Ervin: Hankó Balázs olyan szervezeteknek, rendezvényekre adott támogatást, amelyek a Fidesz kampányát segítették
Hankó Balázs sok-sok milliárd forintot osztott szét, több esetben olyan szervezeteknek vagy rendezvényekre, amelyek egyértelműen a Fidesz kampányát segítették -
2026. Július 28. 07:00, kedd | Belföld
Vitézy Dávid: tizenegy éve tart az ígérgetés a Szombathely-Körmend gyorsforgalmi út megépítéséről
Tizenegy éve tart az ígérgetés Vas megyében az M86-M87 Kőszeg-Szombathely-Körmend gyorsforgalmi út megépítéséről - közölte a közlekedési és beruházási miniszter hétfőn Facebook-oldalán.

