Hírek
2016. Március 19. 05:07, szombat |
Sport
Forrás: mti
Magyar-horvát - Kevesebb mint háromezer jegy maradt

Kevesebb mint háromezer jegy maradt a jövő hét szombati Magyarország-Horvátország barátságos labdarúgó-mérkőzésre a magyar szövetség (MLSZ) pénteki tájékoztatása szerint.
"Az Európa-bajnokságra készülő magyar válogatott első idei nemzetközi mérkőzése iránt jelentős a szurkolói érdeklődés, ezt jelzi, hogy bő egy héttel a találkozó előtt már csak mintegy 2600 jegy maradt a piacon" - olvasható az MLSZ honlapján, ahol jelzik, ha az eddigiekhez hasonló ütemben fogynak a belépők, akkor teltházas lehet az összecsapás.
A mérkőzésre érvényes, névre szóló jegyeket - szurkolói kártyával - interneten a meccsjegy.mlsz.hu oldalon, személyesen országszerte a Ticket Express több mint 350 partnerirodájában lehet megvásárolni.
Szurkolói kártya nélkül két fővárosi helyszínen, a Ticket Express Bálnában és a Ticket Express Syma Csarnokban található irodájában, illetve a klubokkal történt egyeztetéseket követően három vidéki helyszínen - a ZTE FC, a DVTK és a Békéscsaba Előre jegyértékesítő helyein - lehet jegyet váltani. Aki így vásárol, az csak saját maga számára tud belépőt venni.
A mérkőzésre szóló jegyek négy árkategóriában (2500, 3500, 5000, 8000 forint) vásárolhatók meg. A VIP-szektorokba két árkategóriában, 15 ezer és 25 ezer forintért lehet jegyekhez jutni.
Külföldi állampolgárok - a horvát állampolgárok kivételével, akik a horvát szövetségénél juthatnak belépőhöz - utalványt vásárolhatnak a meccsjegy.mlsz.hu internetes oldalon, amit a mérkőzés napján a helyszínen cserélhetnek belépőre, útlevelük ellenőrzése után. A mérkőzésre megvásárolt jegyeket legkésőbb 72 órával a mérkőzés előtt lehet átíratni más nevére.
A két egyaránt Eb-résztvevő válogatott meccse jövő hét szombaton 18 órakor kezdődik a Groupama Arénában.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Április 14. 07:51, hétfő | Sport
Premier League - Újabb győzelmével a bajnoki cím kapujában a Liverpool
Szoboszlai Dominik csapata, az éllovas Liverpool 2-1-re nyert otthon a West Ham United ellen az angol labdarúgó-bajnokság 32. fordulójának vasárnapi játéknapján.
2025. Április 14. 07:46, hétfő | Sport
Férfi kézilabda MK - Nyolcadik alkalommal kupagyőztes a Szeged
A Szeged nyolcadik alkalommal nyerte meg a férfi kézilabda Magyar Kupát, mivel 31-30-ra legyőzte a négyes döntőre címvédőként érkezett Veszprémet vasárnap a tatabányai döntőben.
2025. Április 13. 11:11, vasárnap | Sport
Labdarúgó NB I - Kétgólos FTC-győzelem Zalaegerszegen
A címvédő Ferencváros 2-0-ra nyert Zalaegerszegen a labdarúgó OTP Bank Liga 27. fordulójának szombati játéknapján, ezzel az élre állt a tabellán.
2025. Április 12. 07:44, szombat | Sport
Labdarúgó NB I - Az MTK legyőzésével beállította klubrekordját a Paks
A Magyar Kupa-címvédő Paksi FC 2-1-re nyert az MTK otthonában a labdarúgó OTP Bank Liga 27. forduló pénteki játéknapján.