Hírek
2017. Március 20. 08:25, hétfő | Helyi
Maga alá gyűrte az autót az Intercity
A mozdony mintegy 250 méteren át tolta és maga alá gyűrte a járművet a szombati baleset során, az ütközéstől a mozdony is meghibásodott.
Személyautóval ütközött a Budapestről Pécsre tartó Baranya InterCity szombat délután egy vasúti átjáróban Keszőhidegkút és Szakály között; a baleset miatt megállt a vonatforgalom az érintett szakaszon. A vasúttársaság közleménye szerint a fénysorompó jól működött, amikor az autó a vonat elé hajtott. A mozdony mintegy 250 méteren át tolta és maga alá gyűrte a járművet, az ütközéstől a mozdony is meghibásodott. - A helyszínre Tamásiból valamint Szekszárdról vonultak tűzoltók. A gépjárművet vezető férfi a helyszínen életét vesztette. A kiérkező egységek a holttestet kiemelték, valamint a gépjárművet eltávolították a vasúti pályáról - informálta portálunkat a Tamási Önkormányzati tűzoltók parancsnoka, Dubóczki Balázs. A rendőrségi helyszínelés és a műszaki mentés ideje alatt az esti órákig szünetelt a vonatforgalom a Keszőhidegkút-Gyönk és Szakály-Hőgyész állomás között, ezeken a szakaszokon pótlóbuszok szállították az utasokat. A vonaton tartózkodó több mint 130 utas egyike sem sérült meg.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 04. 14:30, csütörtök | Helyi
Karácsonyi varázslat a dombóvári BestByte-ban – készülj a meglepikre!
Tedd felejthetetlenné az idei karácsonyt – brutális BestByte akciók indulnak Dombóváron december 5-től!
2025. December 03. 08:00, szerda | Helyi
Tervezett áramszünet lesz Tamási egyes részein
Hálózati karbantartás miatt 2025.12.11-én 8-16 óráig az alábbi helyeken fordulhat elő áramszünet Tamásiban
2025. November 24. 09:40, hétfő | Helyi
Tamási Város Jegyzője Deák Ferenc-díjban részesült
Gulyásné dr. Könye Katalin, Tamási város jegyzője a jogászi hivatás példaszerű és elhivatott gyakorlásának elismeréseként a Deák Ferenc-díj kitüntető jelvényt és plakettet vehette át.
2025. November 21. 08:00, péntek | Helyi
A rendőrök képezték a helyi polgárőröket Tamásiban
A Tolna Vármegyei Rendőr-főkapitányság képzést szervezett a Tolna Vármegyei Polgárőr Szervezetek Szövetsége (TVPSZSZ) felkérése alapján a vármegyében dolgozó polgárőröknek.

