Hírek
2020. Augusztus 14. 10:03, péntek |
Belföld
Forrás: mti
Letartóztattak egy Fejér megyei cigarettacsempészt
Letartóztatásba került egy Fejér megyei férfi, aki több mint 150 ezer doboz cigarettát rejtegetett egy külvárosi hétvégi ház pincéjében - tájékoztatta a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) pénteken az MTI-t.
A gyanúsított az illegális árut szállította, amikor ellenőrizték, és a járművében több ezer doboz cigarettát találtak. Átkutatták ezután az otthonát, valamint az általa használt hétvégi házat is, amelynek pincéjéből - ahová rejtett lejárat vezetett -, még több mint 150 ezer doboz adójegy nélküli cigaretta került elő - írták.
A férfi - akinek elrendelte a letartóztatását a Székesfehérvári Járásbíróság - korábban felfüggesztett börtönbüntetést kapott orgazdaságért.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 21. 15:00, csütörtök | Belföld
Vitézy Dávid: újjáépül a lengyel-magyar barátság a közlekedésben is
Újjáépítik a lengyel-magyar barátságot a közlekedésben is - írta közösségi oldalán a közlekedési és beruházási miniszter szerdán, miután tárgyalt Dariusz Klimczak lengyel infrastruktúráért felelős miniszterrel.
2026. Május 21. 14:00, csütörtök | Belföld
Megerősített kapacitásokkal készül a MÁV-csoport a hosszú hétvégére
Megerősített kapacitásokkal, több ülőhellyel, erősítésre kész tartalékjárművekkel és nagyobb munkavállalói létszámmal készül a MÁV-csoport a pünkösdi hosszú hétvégére.
2026. Május 21. 13:00, csütörtök | Belföld
Tarr Zoltán: mérföldkő a felvidéki magyarság jogvédelmében a szlovák Alkotmánybíróság egyik ítélete
2026. Május 21. 11:00, csütörtök | Belföld
Több parlamenti vizsgálóbizottság felállítását kezdeményezte a Tisza-frakció
A rendszerváltozás újabb mérföldkövének nevezte az országgyűlési Tisza-frakció vezetője szerdán azt, hogy a képviselőcsoport benyújtotta első javaslatcsomagját, benne vizsgálóbizottság felállításáról szóló indítványokkal.

