Hírek
2013. Május 01. 07:58, szerda | Helyi
Lefejelt, majd ököllel megütött egy fiatal magyarkeszi férfit
Garázdaság miatt folyik eljárás egy magyarkeszi férfi ellen
A Tamási Rendőrkapitányság eljárást folytat garázdaság vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt P. József 23 éves magyarkeszi lakos ellen. A rendelkezésre álló adatok alapján a gyanúsított 2013. április 27-én este, egy helyi bolt előtt - minden előzmény nélkül - lefejelt, majd ököllel hasba ütött egy helyi lakost, akinek - ezt követően - egy segítségére érkező hozzátartozóját is egy alkalommal ököllel megütötte. A férfit a tamási járőrök elfogták, majd előállították a Tamási Rendőrkapitányságra, ahol a nyomozók gyanúsítottként hallgatták ki. Az eljárás szabadlábon hagyása mellett folyik.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 06. 07:13, kedd | Helyi
Havazás - Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik
Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik hétfőn éjjel, az érintett területeken a látási viszonyok korlátozottak, amely a forgalom jelentős lassulásával jár - olvasható az Útinform honlapján.
2025. December 23. 12:26, kedd | Helyi
Közösségi tapasztalatból lett magyar termékfejlesztés a pajzsmirigybetegségek támogatására
A BLAN Synergy rendszerszintű megközelítéssel, természetes módon egészíti ki a gyógyszeres kezelést
2025. December 22. 12:00, hétfő | Helyi
Karácsony alkalmából most verseket hozunk - áldott ünnepeket!
,,Mitől olyan nagy ünnep karácsony? Talán attól, hogy gyönyörűséges üzenete van az emberről, a világról és erről az egészről, amiben vagyunk.
2025. December 14. 10:45, vasárnap | Helyi
Harangszenteléssel kötötték össze öt hektár erdő telepítésének megkezdését Tamásiban
A Tamásiban található Szent Hubertus-kápolna új harangjának megszentelésével kötötték össze öt hektár erdő telepítésének megkezdését december 11-én, csütörtökön.

