Hírek
2016. Január 08. 09:32, péntek |
Helyi
Forrás: police.hu
Láncfűrészt lopott
A Tamási Rendőrkapitányság eljárást indított lopás vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt ismeretlen tettes ellen.
A rendelkezésre álló adatok alapján az elkövető 2015. november 6-án egy kisteherautóból ismeretlen helyszínen eltulajdonított egy láncfűrészt - tudtuk meg Molnár Ágnestől, a Tolna Megyei Rendőr-főkapitányság sajtószóvivőjétől.
A Tamási Rendőrkapitányság munkatársai a nyomozás során egy 27 éves gyönki férfit hallgattak ki gyanúsítottként lopás vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt. A terhelt beismerő vallomást tett, majd az eltulajdonított láncfűrészt önként átadta a rendőrségnek. A férfi szabadlábon védekezhet.
A rendőrség a láncfűrészt lefoglalta és a sértett részére visszaadta. A rendőrség a nyomozást a napokban lezárta, az ügy iratait az illetékes járási ügyészségnek vádemelési javaslattal átadta.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 23. 13:29, csütörtök | Helyi
Tamásiban egy bódult sofőr két balesetet is okozott
Tamásiban reklámtáblának, a 61-es főútról letérve fának ütközött egy ozorai férfi.
2026. Július 20. 09:37, hétfő | Helyi
Nagy Roxánát keresik a tamási rendőrök
A Tamási Rendőrkapitányságon a 17050-157/191/2026. kör. számon körözési eljárást folytatnak Nagy Roxána eltűnése kapcsán.
2026. Július 08. 09:48, szerda | Helyi
A tamási rendőrök a lakosság segítségét kérik a fiú megtalálásában
A Tamási Rendőrkapitányságon a 17050-157/165/2026. KÖR. számon körözési eljárást folytatnak Kovács József Dzsúlió eltűnése kapcsán.
2026. Július 07. 11:05, kedd | Helyi
Jogsi nélkül, részegen, rendszám nélkül - Ámokfutás Fürgeden
Több bűncselekmény és szabálysértés miatt is felelnie kell annak a 18 éves fürgedi fiatalnak, aki vasárnap délután a helyi művelődési ház udvarára hajtott kocsijával, majd kidöntötte az épület hátsó kapuját.
