Hírek
2019. December 31. 07:07, kedd |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Közvetlen repülőjárat létesült Budapest és a kínai Hszian között
Hétfőtől heti két alkalommal közvetlen légi járat közlekedik a kínai Hszian tartományi főváros és Budapest között.
A kínai tartományi főváros nemzetközi repülőtere, a Xianyang International Airport hétfői bejelentése szerint hétfőtől három közvetlen járattal bővült a menetrend.
A Shanghai Airlines kínai légitársaság üzemeltetésében heti két alkalommal, hétfőnként és csütörtökönként indul repülőjárat Budapestre, aznapi visszaúttal.
A belső kínai területek északnyugati részén elterülő Senhszi tartomány fővárosa, a Pekingtől 900 kilométerre délnyugatra fekvő Hszian repülőtere az idén 19 új nemzetközi célállomással bővítette járathálózatát. A kínai város már 36 ország 88 városából érhető el közvetlen repülőjárattal.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 30. 10:00, hétfő | Belföld
MÁV: nem kell visszautalni a tévesen kifizetett késési biztosítást
Senkinek nem kell visszautalnia az informatikai hiba miatt tévesen kifizetett késési biztosítást - közölte vasárnap a MÁV.
2026. Március 30. 08:02, hétfő | Belföld
Orbán Viktor: az ukránok egy ukránbarát kormányt akarnak létrehozni Magyarországon
Az ukránok a pénzükkel, az olajblokádjukkal, és a kémeikkel próbálnak egy ukránbarát kormányt létrehozni Magyarországon - jelentette ki Orbán Viktor miniszterelnök vasárnap Békéscsabán.
2026. Március 29. 15:00, vasárnap | Belföld
Nagy István: több mint 45 milliárd forint agrárkárenyhítő juttatás érkezik a gazdálkodókhoz
A Magyar Államkincstár megkezdte a 2025. évi agrárkárenyhítő juttatások kifizetését, így már szinte valamennyi érintett gazdálkodó hozzájuthatott a neki járó forráshoz.
2026. Március 29. 13:00, vasárnap | Belföld
Nagy mennyiségű földgázt talált a Mol Pakisztánban
Másfél éven belül másodszor talált jelentős mennyiségű földgázt Pakisztánban a Mol Pakisztán által vezetett közös vállalat - közölte a társaság az MTI-vel pénteken.

