Városlista
2025. február 23, vasárnap - Alfréd

Hírek

2021. Augusztus 23. 07:00, hétfő | Belföld
Forrás: mti - MTI/Balogh Zoltán

Kovács Zoltán: ez minden idők legnagyobb és legsikeresebb Szent István-napi ünnepségsorozata volt

Kovács Zoltán: ez minden idők legnagyobb és legsikeresebb Szent István-napi ünnepségsorozata volt

Minden idők legnagyobb és legsikeresebb Szent István-napi ünnepségsorozatán vagyunk túl - írta Kovács Zoltán nemzetközi kommunikációért és kapcsolatokért felelős államtitkár vasárnap délután a Facebook-oldalán.

Közlése szerint a négy nap alatt húsz rendezvényhelyszínen - a rendelkezésre álló adatok alapján - csaknem kétmillió látogatója volt az augusztus 20-ai nemzeti ünnep programjainak, amelyek vasárnap este zárulnak.

Az ünnep biztonságos lebonyolításáért felelős operatív törzshöz az elmúlt napok során beérkezett információk alapján a Szent István-napi programok biztonságosan és sikeresen értek véget - emelte ki az államtitkár.

Vasárnapig a rendőrség országosan 638 rendezvény békés lebonyolítását biztosította. Ezek közül 360 állami, illetve önkormányzati, 186 kulturális, 38 gyülekezési törvény hatálya alá tartozó, valamint 54 más jellegű rendezvény volt. Az egész országban a legnagyobb rendben zajlottak az ünnepi programok - írta.

Kovács Zoltán a Facebook-bejegyzésében ismét köszönetét fejezte ki minden, a rendezvény sikeres lebonyolításában részt vevő kolléga munkájáért.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Február 23. 08:59, vasárnap | Belföld

Az ötös lottó nyerőszámai és nyereményei

A Szerencsejáték Zrt. tájékoztatása szerint a 8. héten megtartott ötös lottó és Joker számsorsoláson a következő számokat húzták ki:

2025. Február 23. 08:58, vasárnap | Belföld

Bírók tüntettek az igazságszolgáltatás függetlenségéért Budapesten

A bírók és az igazságszolgáltatás függetlenségéért demonstrációt tartottak a Magyar Bírói Egyesület (MABIE) szervezésében szombaton Budapesten.

2025. Február 23. 08:54, vasárnap | Belföld

Évértékelő - Orbán Viktor: 2025 legyen az áttörés éve

2025. Február 22. 08:21, szombat | Belföld

Nagy Márton: az élelmiszerárak csökkentéséért dolgozunk!

Az élelmiszerárak csökkentéséért dolgozunk! - közölte a nemzetgazdasági miniszter a közösségi oldalán, hozzátéve: pénteken egyeztetett az Országos Kereskedelmi Szövetség (OKSZ) képviselőivel az élelmiszerárak alakulásáról.