Hírek
2016. Január 18. 09:11, hétfő |
Sport
Forrás: Hajósi Miklós
Kiszakadt futómű és értékes tesztkilométerek
Csomós Miklós és Nagy Attila a Szilveszter Rallye-n immáron a második alkalommal állította csatasorba a vadonat új Renault Twingo R2-t.
A hungaroringi viadal nem úgy alakult a Full-Gas MSE kettőse számára, ahogy azt előzetesen eltervezték, mert már a verseny első napját követően szuper ralizni kényszerültek.
Csomós Miklós:
Sajnos már az első, esti szakaszon balesetet szenvedtünk. Én hibáztam, de volt előzménye a dolognak. Utolértem az előttem rajtoló versenytársunkat, aki a sötétben és a nagy ködben nem vett minket észre. Beszorultunk mögé és persze ilyenkor bent az autóban az ember nagyon ideges és mindenképen előzni akar. Ez történt velem is. Magával ragadott a hév és előzés közben ráhúztam egy padkára az autót, ami azonnal kiszakította a futóművet.

Másnap - hála a szervizcsapat áldozatos munkájának - a második körtől szuper ralival visszaálltunk a versenybe, hogy szokjuk, tapasztaljuk az autót. Igyekeztünk felvenni a kesztyűt a kategória elejével, ami ez alkalommal nem sikerült maradéktalanul, de a hibám után még teljesítettünk 26 gyorsasági kilométert, így ennyivel is közelebb kerültünk az új autóhoz.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 30. 12:00, csütörtök | Sport
Bajnokok Ligája - Luis Enrique: nem láttam még ilyen ritmusú mérkőzést
Nemcsak a futballszurkolókat, hanem a főszereplőket is ámulatba ejtette kedden a címvédő Paris Saint-Germain és a Bayern München Bajnokok Ligája-elődöntős összecsapása, amelyen a házigazda párizsiak 5-4-re nyertek.
2026. Április 29. 06:50, szerda | Sport
Bajnokok Ligája - A szezon legjobb meccsén egygólos előnyt szerzett a PSG a Bayern ellen
A címvédő Paris Saint-Germain hazai pályán 5-4-re legyőzte a Bayern Münchent a labdarúgó Bajnokok Ligája elődöntőjének első, keddi mérkőzésén.
2026. Április 27. 13:00, hétfő | Sport
Labdarúgó NB I - A Paks legyőzésével életben tartotta címvédésről szőtt álmait a Ferencváros
A címvédő Ferencváros 2-0-ra legyőzte a vendég Paksot a labdarúgó Fizz Liga 31. fordulójának első vasárnapi mérkőzésén.
2026. Április 23. 06:52, csütörtök | Sport
MOL Magyar Kupa - Tizenegyesekkel a Ferencváros jutott a döntőbe
A Ferencváros hazai pályán 2-2-es döntetlen után tizenegyesekkel 3-2-re legyőzte a Győrt szerda este a labdarúgó MOL Magyar Kupa elődöntőjében.

