Hírek
2018. Május 18. 17:27, péntek |
Belföld
Forrás: mti
Kihívás Napja - Jövő szerdáig lehet nevezni
Jövő szerdáig jelentkezhetnek a települések a Kihívás Napjára, Magyarország legnagyobb szabadidősportos rendezvényére, amelyet idén május 30-án rendeznek meg.
A Magyar Szabadidősport Szövetség pénteki közleménye szerint eddig több száz óvoda, iskola, munkahely és település csatlakozott a Kihívás Napjához. Nevezni a rendezvény honlapján tudnak azok a települések vagy szervezetek, amelyek versenybe szállnának a legsportosabb település vagy oktatási intézmény címéért.
Magyarország 1991 óta részese a nemzetközi Kihívás Napja mozgalomnak, amely 1982-ben Kanadában indult.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 28. 14:00, kedd | Belföld
OGY - Megválasztották Sonnevend Pált alkotmánybírónak
A képviselők megválasztották Sonnevend Pált alkotmánybírónak az Országgyűlés hétfői ülésén.
2026. Július 28. 07:33, kedd | Belföld
Nagy Ervin: Hankó Balázs olyan szervezeteknek, rendezvényekre adott támogatást, amelyek a Fidesz kampányát segítették
Hankó Balázs sok-sok milliárd forintot osztott szét, több esetben olyan szervezeteknek vagy rendezvényekre, amelyek egyértelműen a Fidesz kampányát segítették -
2026. Július 28. 07:00, kedd | Belföld
Vitézy Dávid: tizenegy éve tart az ígérgetés a Szombathely-Körmend gyorsforgalmi út megépítéséről
Tizenegy éve tart az ígérgetés Vas megyében az M86-M87 Kőszeg-Szombathely-Körmend gyorsforgalmi út megépítéséről - közölte a közlekedési és beruházási miniszter hétfőn Facebook-oldalán.
