Hírek
2017. November 12. 05:00, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti
Kigyulladt egy üzemcsarnok a beregi Tarpa közelében
Kigyulladt egy üzemcsarnok a Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei Tarpa határában szombat délután - közölte a térségi katasztrófavédelmi igazgatóság a honlapján.
A tájékoztatás szerint a mintegy 1500 négyzetméteres épület tetőszerkezete teljes terjedelmében égett, a csarnokban több gázpalack felrobbant.
A lángok oltását nagy erőkkel kezdték meg a fehérgyarmati, a mátészalkai, a kisvárdai, a baktalórántházi hivatásos, valamint a vásárosnaményi önkormányzati és a tarpai és a cigándi önkéntes tűzoltók.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 08. 07:38, csütörtök | Belföld
Nagy Márton: 2026-ban a legfontosabb a biztonság, a kiszámíthatóság, a stabilitás és a fejlődés
2026-ban a legfontosabb a biztonság, a kiszámíthatóság, a stabilitás és a fejlődés - hangsúlyozta Nagy Márton nemzetgazdasági miniszter szerdán a Facebook-oldalára feltöltött videóüzenetében.
2026. Január 08. 07:33, csütörtök | Belföld
Orbán Viktor látogatást tett az Operatív Törzs Ügyeleti Központjában
Orbán Viktor látogatást tett szerdán az Operatív Törzs budapesti Ügyeleti Központjában, ahonnan a hóhelyzet kezelését irányítják. A kormányfő a látogatásról a Facebook oldalán több bejegyzésben is beszámolt.
2026. Január 08. 07:33, csütörtök | Belföld
Hófúvás miatt másodfokú riasztást adott ki a HungaroMet a Dunántúlon
Hófúvás veszélye miatt másodfokú (narancs) riasztást adott ki a barcsi járásra a HungaroMet Zrt. csütörtök hajnalban.
2026. Január 07. 07:53, szerda | Belföld
A Mercedes Magyarországra hozza az A-osztály gyártását is az idei évtől
A Mercedes Magyarországra hozza az A-osztály gyártását is az idei évtől - jelentette be Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter kedden a Facebookon.
