Hírek
2016. Szeptember 12. 06:00, hétfő |
Helyi
Forrás: TVMK
Kezdődhet a tánc!
Az Aprók csoportjának próbájával, szeptember 6-án a Pántlika néptánc együttes megkezdte 13. évadját a Városi Művelődési Központban.
Az együttes négy csoportjához 8 éves kortól felnőtt korig lehet csatlakozni. Kedvcsinálónak nem csak a szép viseletet, a színpadon való fellépést említhetjük, a néptánc ennél sokkal több. Olyan művészeti ág, amely a hagyományőrzésen alapul, ismeretet nyújt, növeli az önbizalmat. Ha csupán a mozgás oldaláról nézzük: javítja az erőnlétet, a testtartást, rugalmassá, hajlékonnyá teszi az ízületeket. Mindezen túl, a néptánc csoportban való táncolás nagyszerű közösségi élményt nyújt. A jelenlegi 80 táncos mindezeket már megtapasztalva, újult erővel és lelkesedéssel kezdte el a próbák sorát. Mindenkit szívesen várnak, aki kedvet érez bekapcsolódni a csoportok munkájába! A részletekről érdeklődni a művelődési központban lehet.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 25. 10:06, szerda | Helyi
Késsel fenyegetőzve próbált pénzhez jutni egy regölyi férfi, letartóztatták
Egy nőtől késsel fenyegetőzve akarta megszerezni a pénztárcáját egy maszkot viselő alak.
2026. Március 20. 12:00, péntek | Helyi
Négy rolleres szenvedett balesetet Tolna vármegyében
A jó idő beköszöntével egyre több e-rollerrel közlekedőt látni az utakon. Tolna vármegyében is ez a helyzet, azonban sajnálatos módon sokan nem elég elővigyázatosak, amikor elektromobilitási eszközökre pattannak.
2026. Március 16. 14:18, hétfő | Helyi
Eltűnt 15 éves lányt keresnek Tamási környékén
A tamási rendőrök a lakosság segítségét kérik a lány megtalálásában. A Tamási Rendőrkapitányságon a 17050-157/90/2026. kör. számon körözési eljárást folytatnak Varga Viktória eltűnése kapcsán.
