Hírek
2019. Február 05. 12:55, kedd |
Belföld
Forrás: mti
Ketten meghaltak a 63-as úton Székesfehérvár közelében
Ketten meghaltak, ketten súlyosan megsérültek abban az autóban, amely kamionnal ütközött a 63-as úton Székesfehérvár közelében– közölte a Fejér Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság helyettes szóvivője kedden az MTI-vel.
Farkas-Bozsik Gábor elmondta, hogy az autóba hárman – köztük az elhunyt személyek – beszorultak, őket a székesfehérvári tűzoltók szabadították ki a roncsból. Hozzátette: a járműben egy 4 éves gyerek is utazott, őt a tűzoltók kiérkezése előtt súlyos sérülésekkel a mentők kórházba szállították.
A kamion sofőrje könnyű sérüléseket szenvedett.
A helyszínre több mentőautó és egy mentőhelikopter érkezett.
Sebestyén Mária, a Fejér Megyei Rendőr-főkapitányság kommunikációs referense elmondta, hogy az érintett útszakaszt teljes szélességében lezárták.
A forgalmat Aba felől Soponya felé terelik. Az M7-es autópályáról jelenleg nem lehet lehajtani Fehérvár irányába, a járművek a szabadbattyáni lehajtót használhatják.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Augusztus 05. 13:00, szerda | Belföld
Gajdos László: átfogó országos ellenőrzés indult az akkucégeknél
Országos ellenőrzési program indult augusztus 1-től az akkumulátoripar teljes működési láncának vizsgálatára - közölte az élő környezetért felelős miniszter kedden a Facebook-oldalán.
2026. Augusztus 05. 08:00, szerda | Belföld
Hőség - Csaknem 400 helyen volt szabadtéri tűz a hőségriadó kihirdetése óta
Országszerte csaknem 400 szabadtéri tűzhöz vonultak ki a tűzoltók a legutóbbi hőségriadó kihirdetése, vagyis július 30. óta

