Hírek
2016. Június 10. 07:46, péntek |
Kék hírek
Forrás: mti
Két év fegyházra ítéltek egy többszörösen visszaeső szatírt Budapesten
Nem jogerősen két év fegyházbüntetésre ítélt szeméremsértésért csütörtökön a Pesti Központi Kerületi Bíróság (PKKB) egy többszörösen visszaeső szeméremsértőt.
A Fővárosi Törvényszék csütörtöki, MTI-hez eljuttatott közleményében azt írta, M. Miklós kedden a margitszigeti futópálya mellett felmászott egy fára, ahonnan felfigyelt egy napozó nőre, majd nemi vágyának kielégítése céljából nemi szervét szeméremsértő módon mutogatta és önkielégítést végzett. A vádlottat egy rendőrjárőr tetten érte.
Az egyik nő vallomása szerint korábban már többször látta a szigeten a bokrok között megbújni a férfit. M. Miklós nem tagadta, hogy több esetben végzett már önkielégítést a szigeten, és legutóbbi tettét is beismerte.
A férfit 2005 óta hatszor ítélte el a bíróság, háromszor szeméremsértés miatt. Az ítéletet az ügyész tudomásul vette, a vádlott és védője enyhítésért fellebbezett. A másodfokú eljárás végéig a bíróság elrendelte M. Miklós előzetes letartóztatását.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 25. 15:00, szerda | Kék hírek
Bilincsben a rablóbanda tagjai
A ceglédi rendőrök elfogták azt a két férfit, akik erőszakkal érvényesítették a pénzügyi érdekeiket.
2026. Február 18. 16:00, szerda | Kék hírek
Felszámolták a budakeszi droglabort
Magyar–lengyel nyomozók együtt csaptak le arra a kábítószert előállító csapatra, akik a budapesti éjszakában árusították illegális szereiket.
2026. Február 15. 13:00, vasárnap | Kék hírek
Leragasztotta a síró gyermek száját egy bölcsődei nevelő
Az Érdi Járási Ügyészség kiskorú veszélyeztetésének bűntette és más bűncselekmények miatt emelt vádat egy bölcsődei nevelőnővel szemben, aki két kisgyereket bántalmazott.
2026. Február 15. 08:42, vasárnap | Kék hírek
Egy Aston Martinnal okozott halálos balesetet Győrben
A Győri Rendőrkapitányság büntetőeljárást indított a 33 éves sofőr ellen.

