Városlista
2025. április 14, hétfő - Tibor

Hírek

2013. Május 07. 19:05, kedd | Helyi
Forrás: MTI, fotó: mon.hu

Kerítőket fogtak el Pincehelyen

Kerítőket fogtak el Pincehelyen

A Terrorelhárítási Központ (TEK) közreműködésével fogtak el három, kerítéssel gyanúsított embert a mai napon Pincehelyen

A hajnali akció során egy 25 és egy 50 éves férfit, illetve egy 47 éves nőt állítottak elő, akik 2011 óta több nőt erőszakkal és fenyegetéssel kényszerítettek prostitúcióra.
A három pincehelyi lakos további bűncselekményekkel is gyanúsítható, amelyek részleteit még most nyomozzák. A Tolna Megyei Rendőr-főkapitányság (TMRFK) kerítés és kiskorú veszélyeztetése miatt indított eljárást.
A megyei főkapitányság bűnügyi állományának és a TEK beosztottainak közös akciójára azért volt szükség, mert feltételezhető volt, hogy a gyanúsítottaknál fegyver van.
A főkapitányság kezdeményezte a három ember előzetes letartóztatását.
Deák Balázs, a TMRFK sajtóreferense a bűncselekményről nem közölt további részleteket. Annyit azonban elmondott, hogy a kiskorú veszélyeztetését és a prostitúcióra kényszerítést az adatok alapján nem ugyanazzal a sértettel szemben követték el.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Április 09. 09:45, szerda | Helyi

Tamási ad otthont a Mini Enduro Európa Kupa első fordulójának

Rajt 2025. április 12-én és 13-án 09.00 órakor. Szombaton 16.00 órakor Super Teszt, egy látványos bemutató.

2025. Április 04. 08:00, péntek | Helyi

A BestByte Dombóvár legújabb, heti ajánlata

A jó ár neked is jár!

2025. Április 01. 10:19, kedd | Helyi

Makita akkumulátoros termékbemutató a Let's Do It Bálint Barkácsáruházban

Az XGT Li-ion akkumulátoros Makita termékek megismerésére tesztelésére lesz lehetőség április 4-én 9-16 óráig a Dombóvár, Köztársaság út 17. sz. alatti Bálint Barkácsáruházban.

2025. Április 01. 08:00, kedd | Helyi

Lakossági felhívás a belterületi vízelvezető árkok tisztántartására, illetve tájékoztató a lehulló csapadékvizek szabályos elveze

A heves esőzések által okozott károk elkerülhetők vagy jelentősen mérsékelhetők, ha a vízelvezető rendszereket folyamatosan karbantartjuk.