Hírek
2014. Július 22. 09:00, kedd |
Helyi sport
Forrás: velo.hu
Július 27-én I. Tamási Mountain-bike Maraton
A Tamási MTB SC szervezésében első alkalommal kerül megrendezésre a Tamási MTB Maraton 2014. július 27-én vasárnap
A ranglista futamon 3 távon lehet indulni: 40 km (750 m szint), 68 km (1220 m szint) és 101 km (2000 m szint) várja a résztvevőket.
A t parkerdőjében található versenyközpontból startoló pálya a világhírű dámvad állományáról is ismert Gyulaji erdőn keresztül, majd a környező dombokon halad végig, vegyesen tartalmazva kevés aszfaltutat, erdei és mezőgazdasági földutat.
A nevezési díj tartalmaz chipes időmérést, ajándékot, frissítést, valamint étkezési jegyet. A férfi és női elit kategóriák részére pénzdíjazást biztosítanak összesen 300.000 forint értékben! A versenyt követően délután közönségprogramokkal várnak minden érdeklődőt, többek közt a D-ride show extrém produkciójával, a Tamási Koncert-fúvószenekar és Dukai Regina fellépésével.
További információ: www.tamasikerekparsport.hu
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 03. 07:20, kedd | Belföld
NAV: a napokban mindenki megkapja az igazolásokat az szja-bevalláshoz
2026. Február 03. 07:19, kedd | Belföld
Kiemelkedő a nemzetközi érdeklődés a reptéri közvetlen vasúti kapcsolatának megvalósítására kiírt koncessziós eljárás iránt
2026. Február 03. 07:18, kedd | Belföld
Magyar Államkincstár: jövő héten folyósítják a februári nyugdíj mellett a 13. és 14. havi ellátást
2026. Február 03. 07:16, kedd | Belföld
Orbán Viktor: az Európai Néppárt katonai szövetséget akar csinálni az unióból
A Tisza tartótisztjei a hétvégén Zágrábban jöttek össze. Itt két célt fogadtak el, ezt el is mondták: a vétójogot Európában meg kell szüntetni, az unióból pedig egy katonai szövetséget kell csinálni -
