Hírek
2016. Április 12. 08:53, kedd |
Helyi
Forrás: teol.hu, fotó: Kozármisleny SE
Javította a Tamási múlt heti kisiklását
A Kozármisleny SE ellen nyert mérkőzést a TAM-BAU Tamási KC a hétvégén
Tam-Bau Tamási KC–Kozármisleny SE II. 23–19 (15–13). V: Fábián, Vámosi. Tamási: Farkas V., Salamon 1, Szabó D. 8 (1), Lukács, Tóth B. 2, Lanczki 6 (4), Gulyás 1, Sákovics K. 2, Fölker, Sákovics B., Kersák 3, Kulcsár, Horváth V., Simon-Horváth V. Vezetőedző: Varga László.
Hétméteresek: 9/5, ill. 4/3.
Kiállítások: 6, ill. 6 perc.
A hazaiak támadójátéka az egész mérkőzés folyamán akadozott, ami kihagyott büntetőkben és ziccerekben csúcsosodott ki. Azonban a védekezésüknek, a kapusteljesítménynek és a játékosok küzdeni tudásának köszönhetően otthon tudták tartani a két pontot. Ifi: 30–36.
Varga László: – Nem ment jól a játék, komoly erőbefektetésre kényszerítettek minket a fiatal kozármislenyiek, de a küzdőszellemünk a helyén volt.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 08. 09:48, szerda | Helyi
A tamási rendőrök a lakosság segítségét kérik a fiú megtalálásában
A Tamási Rendőrkapitányságon a 17050-157/165/2026. KÖR. számon körözési eljárást folytatnak Kovács József Dzsúlió eltűnése kapcsán.
2026. Július 07. 11:05, kedd | Helyi
Jogsi nélkül, részegen, rendszám nélkül - Ámokfutás Fürgeden
Több bűncselekmény és szabálysértés miatt is felelnie kell annak a 18 éves fürgedi fiatalnak, aki vasárnap délután a helyi művelődési ház udvarára hajtott kocsijával, majd kidöntötte az épület hátsó kapuját.
2026. Július 01. 09:24, szerda | Helyi
Véradás Tamásiban, karjukat nyújtották a rendőrségi dolgozók
A Szekszárdi Területi Vérellátó Központ a Tamási Rendőrkapitányság épületébe szervezett kiszállásos véradást június 29-én.
2026. Június 25. 12:00, csütörtök | Helyi
Életmentő beszélgetés
Egy rendőr lélekjelenlétének és kommunikációs készségeinek köszönhetően sikerült megmenteni egy 19 éves férfi életét Hőgyészen.
