Hírek
2018. Június 11. 15:05, hétfő |
Belföld
Forrás: mti
Járdán gázolt Orgoványban egy nő – Az egyik sérült elhunyt
Elütött két, járdán sétáló embert hétfőn Orgoványban egy személyautó, a gyalogosok egyike a kórházban meghalt - közölte a Bács-Kiskun Megyei Rendőr-főkapitányság a rendőrség honlapján.
A közlemény szerint az autót vezető 43 éves nő személykocsijával ismeretlen okokból lesodródott az útról és a járdán elütött egy 20 és egy 60 éves helyi lakost.
A balesetben az idősebb gyalogos vesztette életét, a fiatalabb férfi könnyű sérülést szenvedett, míg a jármű sofőrje súlyosan megsérült - írták.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 09. 08:00, péntek | Belföld
Kemény fagyokkal zárul a hét
Akár mínusz 12 Celsius-foknál is hidegebb éjszakai fagyok várhatók a hétvégén, és nappal is országos fagyra kell készülni.
2026. Január 09. 07:59, péntek | Belföld
Mávinform: az észak-balatoni vonalon okoz jelentősebb fennakadást az időjárás
Péntek hajnalban az észak-balatoni vonalon okoz jelentősebb fennakadást a téli időjárás, a többi vonalon azonban folyamatos a közlekedés - közölte a Mávinform pénteken korán reggel a honlapján.
2026. Január 09. 07:57, péntek | Belföld
Gulyás Gergely szerint minden másnál veszélyesebb, ha a magyar baloldal kerül kormányra
A jelenlegi helyzetben minden másnál veszélyesebb, ha a magyar baloldal kerül kormányra - jelentette ki a Miniszterelnökséget vezető miniszter a Kell még valamit mondanom, Ildikó? című podcast csütörtökön megjelent epizódjában.
