Városlista
2026. január 8, csütörtök - Gyöngyvér

Hírek

2017. Március 27. 15:01, hétfő | Belföld
Forrás: mti

Ittasan balesetet okozott, majd elfutott egy autós Zalában

Ittasan balesetet okozott, majd elfutott egy autós Zalában

Ittasan súlyos sérüléssel járó balesetet okozott egy autóvezető, aki ezután a közeli erdőbe futott, de a rendőrök rövid idő alatt elfogták - közölte a Zala Megyei Rendőr-főkapitányság hétfőn a rendőrség honlapján.

A 42 éves férfi vasárnap délután Egervár irányából Zalaegerszeg felé haladt, amikor előzni kezdett egy másik gépkocsit. Az előzés befejezése után azonban megcsúszott és a vízelvezető árokba borult az autója.

A baleset során a kocsiban utazó nő súlyos sérülést szenvedett, a jármű sofőrje azonban a rendőrök kiérkezése előtt befutott az erdőbe. A járőrök húsz perc alatt elfogták a férfit, akinél az alkoholszonda pozitív értéket mutatott.

A rendőrök közúti közlekedési baleset okozása miatt bűntetőeljárást indítottak a férfival szemben, akit őrizetbe is vettek.

Címkék: baleset, ittas, rendőr, vezető, Zala

Ezek érdekelhetnek még

2026. Január 08. 07:38, csütörtök | Belföld

Nagy Márton: 2026-ban a legfontosabb a biztonság, a kiszámíthatóság, a stabilitás és a fejlődés

2026-ban a legfontosabb a biztonság, a kiszámíthatóság, a stabilitás és a fejlődés - hangsúlyozta Nagy Márton nemzetgazdasági miniszter szerdán a Facebook-oldalára feltöltött videóüzenetében.

2026. Január 08. 07:33, csütörtök | Belföld

Orbán Viktor látogatást tett az Operatív Törzs Ügyeleti Központjában

Orbán Viktor látogatást tett szerdán az Operatív Törzs budapesti Ügyeleti Központjában, ahonnan a hóhelyzet kezelését irányítják. A kormányfő a látogatásról a Facebook oldalán több bejegyzésben is beszámolt.

2026. Január 08. 07:33, csütörtök | Belföld

Hófúvás miatt másodfokú riasztást adott ki a HungaroMet a Dunántúlon

Hófúvás veszélye miatt másodfokú (narancs) riasztást adott ki a barcsi járásra a HungaroMet Zrt. csütörtök hajnalban.

2026. Január 07. 07:53, szerda | Belföld

A Mercedes Magyarországra hozza az A-osztály gyártását is az idei évtől

A Mercedes Magyarországra hozza az A-osztály gyártását is az idei évtől - jelentette be Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter kedden a Facebookon.