Városlista
2025. április 1, kedd - Hugó

Hírek

2017. Augusztus 02. 05:00, szerda | Sport
Forrás: mti

Ismét megbüntették az Újpestet

Egyedül az Újpest FC kapott pénzbüntetést a Magyar Labdarúgó Szövetség (MLSZ) fegyelmi bizottságától az élvonal harmadik fordulója után.

Az MLSZ honlapjának keddi beszámolója szerint a Videoton FC-Újpest mérkőzésen (2-2) a vendégszurkolók pirotechnikai eszközöket használtak, szidalmazták az ellenfelet, hátrányosan megkülönböztető, rasszista megnyilvánulásaik voltak, továbbá tárgyakat dobtak a játéktér közelébe. Mindezekért a klubnak 600 ezer forintot kell fizetnie.

Az élvonal első fordulója után az Újpestet felfüggesztett stadionbezárással büntették, amit a Ferencváros elleni rangadó után életbe léptettek, ezért vasárnap a Vasas FC elleni találkozót zárt kapuk mögött rendezik.

A Videoton FC-t a mérkőzésrendezéssel kapcsolatos szabályzati előírás megsértéséért írásbeli figyelmeztetésben részesítették.

A Balmazújváros kiállított játékosát, Jurij Habovdát egy mérkőzésre eltiltották.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Március 31. 08:08, hétfő | Sport

Bundesliga - Lőw Zsolt: a Bajnokok Ligájába kell vezetnem a Leipziget

Az RB Leipzig labdarúgócsapatánál vasárnap megbízott vezetőedzőnek kinevezett Lőw Zsolt azt mondta: a fő cél az, hogy a szezon végén a Bajnokok Ligája-indulást jelentő helyek valamelyikén végezzenek.

2025. Március 30. 08:50, vasárnap | Sport

Labdarúgó NB I - Nyíregyházán győzött magabiztosan az éllovas Puskás Akadémia

A listavezető Puskás Akadémia magabiztosan, 2-0-ra győzött a Nyíregyháza vendégeként a labdarúgó OTP Bank Liga 25. fordulójának szombat esti mérkőzésén.

2025. Március 29. 08:59, szombat | Sport

Labdarúgó NB I - A Debrecen nyerte a kiesési rangadót

Az utolsó előtti Debrecen kétgólos győzelmet aratott a sereghajtó Kecskemét otthonában a labdarúgó OTP Bank Liga 25. fordulójának péntek esti nyitómérkőzésén. A végeredmény már az első félidőben kialakult.

2025. Március 28. 07:50, péntek | Sport

Férfi kézilabda BL - A Szeged egygólos hátrányból várja a PSG elleni visszavágót

A Szeged házigazdaként 31-30-ra kikapott a Paris Saint-Germain együttesétől a férfi kézilabda Bajnokok Ligája csütörtöki játéknapján, a negyeddöntőbe jutásért zajló párharc első mérkőzésén.