Hírek
2020. Február 18. 10:00, kedd |
Belföld
Forrás: infovárosok - illusztráció: police.hu
Idegen házba ment be aludni, távozáskor vitte a kocsikulcsot
Idegen lakásba ment be aludni egy férfi Komáromban a minap, távozásakor ráadásul a tulajdonos autójának indítókulcsát is magával vitte.
Szállást keresett Komáromban egy 49 éves férfi vasárnap este. Először a vasútállomáson egy padon akart aludni, de amikor onnan elküldték, elindult, hogy keressen egy helyet, ahol az éjszakát töltheti. Véletlenszerűen ment be egy lakásba, ahol lefeküdt, de amikor az ott lakó férfi hazaért, elzavarta onnan. Az ismeretlen, mielőtt távozott, magához vette a sértett autójának indítókulcsát, ami az asztalon volt – közölte a rendőrség közleményében.
A tulajdonos ezután tett bejelentést a hatóságnál. Az egyenruhások a személyleírás alapján rövid időn belül elfogták K.A.-t és előállították. Ellene jogtalan elsajátítás és magánlaksértés gyanúja miatt indítottak eljárást.
A férfi beismerte a bűncselekmények elkövetését. Elmondta, hogy amikor rájött, hogy más kulcsa van nála, azt kidobta egy kukába. Ezt a rendőrök megtalálták és visszaadták a tulajdonosának. A férfit őrizetbe vették, és kezdeményezték bíróság elé állítását.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 08. 07:38, csütörtök | Belföld
Nagy Márton: 2026-ban a legfontosabb a biztonság, a kiszámíthatóság, a stabilitás és a fejlődés
2026-ban a legfontosabb a biztonság, a kiszámíthatóság, a stabilitás és a fejlődés - hangsúlyozta Nagy Márton nemzetgazdasági miniszter szerdán a Facebook-oldalára feltöltött videóüzenetében.
2026. Január 08. 07:33, csütörtök | Belföld
Orbán Viktor látogatást tett az Operatív Törzs Ügyeleti Központjában
Orbán Viktor látogatást tett szerdán az Operatív Törzs budapesti Ügyeleti Központjában, ahonnan a hóhelyzet kezelését irányítják. A kormányfő a látogatásról a Facebook oldalán több bejegyzésben is beszámolt.
2026. Január 08. 07:33, csütörtök | Belföld
Hófúvás miatt másodfokú riasztást adott ki a HungaroMet a Dunántúlon
Hófúvás veszélye miatt másodfokú (narancs) riasztást adott ki a barcsi járásra a HungaroMet Zrt. csütörtök hajnalban.
2026. Január 07. 07:53, szerda | Belföld
A Mercedes Magyarországra hozza az A-osztály gyártását is az idei évtől
A Mercedes Magyarországra hozza az A-osztály gyártását is az idei évtől - jelentette be Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter kedden a Facebookon.

