Hírek
2017. Április 20. 17:34, csütörtök |
Helyi
Forrás: teol.hu
Holttestet találtak Szakályban egy bolt előtt
Helyi lakosok fedezték fel a holttestet, az áldozat egy 50 év körüli nő, feltételezhetően verés nyomai látszottak rajta.
Ismeretlen női holttestet találtak csütörtökön kora reggel Szakály belterületén egy élelmiszerüzlet előtt.
Huszti Gábor rendőrőrnagy, a Tolna Megyei Rendőr-főkapitnyság sajtószóvivője elmondta, hogy a mentőszolgálat munkatársai tettek bejelentést a rendőrség tevékenység-irányítási központjába tegnap 5 óra 27 perckor, miután a helyi lakosok megtalálták a holttestet. A Tolna Megyei Rendőr-főkapitányság vizsgálja a haláleset körülményeit – tette hozzá a sajtószóvivő.
Meg nem erősített információk alapján a teol.hu úgy értesült, hogy egy 50 év körüli nő az áldozat, akin feltételezhetően verés nyomai látszottak.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 17. 19:50, kedd | Helyi
Új emlőszűrő állomás Tolna vármegyében, Tamásiban
Elsősorban a Tamási és a Dombóvári járásban élő hölgyeknek jó hír, hogy 2026. február 18-tól fogadja az emlőszűrésre jelentkezőket a Tamási Rendelőintézetben telepített mammográfiás szűrőállomás.
2026. Február 13. 11:00, péntek | Helyi
Kiemelten népszerű ajánlatokkal várja a napelemes pályázókat a Z-Solar
A napelemes megoldások specialistája és prémium kivitelezője, a Z-Solar kiegyensúlyozott csomagajánlatokkal is készült az Otthoni Energiatároló Programban pályázóknak és érdeklődőknek. Ismerje meg a lehetőségeket!
2026. Február 12. 10:01, csütörtök | Helyi
„Biztonságos számlára” utaltattak a csalók közel kétmilliót egy tamási nővel
A napokban tett feljelentést a Tamási Rendőrkapitányságon az a helyi nő, akit telefonon keresett meg egy ismeretlen, aki banki ügyintézőnek adta ki magát.
2026. Február 09. 20:07, hétfő | Helyi
Fellökte egy autós a szabálytalan kerékpárost Tamásiban
Február 6-án, pénteken röviddel kilenc óra előtt Tamásiban történt egy sérüléses baleset.

