Hírek
2018. Március 20. 07:28, kedd |
Belföld
Forrás: mti
Helyreállt az áramszolgáltatás Hajdú-Biharban a hóvihar után
Hétfő estére helyreállt az áramszolgáltatás Hajdú-Bihar megyében, ahol a hétvégi hófúvás miatt több ezer háztartás maradt áram nélkül - közölte a megyei rendőr-főkapitányság sajtóreferense az MTI-vel.
Dobó Dénes főhadnagy elmondta, a hétvégi rendkívüli időjárás következtében 29 településen, illetve településrészen szűnt meg az áramszolgáltatás. A szakemberek hétfő estére mindenhol befejezték a helyreállítási munkát, így a megyében már nincs áram nélküli település.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 07. 20:57, kedd | Belföld
MTVA: elsötétült az M1 és leállt a Kossuth Rádió
Elsötétült az M1 képernyője, a Kossuth Rádió helyén pedig a Bartók Rádió műsora hallgatható.
2026. Július 07. 14:00, kedd | Belföld
Kármán András: a hét második felében megteszik az utolsó uniós jogi lépést az uniós források hazahozatala érdekében
2026. Július 07. 10:00, kedd | Belföld
Társadalmi egyeztetés indult a megye és kormánymegbízott elnevezésekről
Társadalmi egyeztetés indult hétfőn a megye és kormánymegbízott elnevezésekről. Az ezzel kapcsolatos törvénytervezet és az ahhoz kapcsolódó dokumentumok a kormány honlapjáról érhetők el.
2026. Július 07. 07:46, kedd | Belföld
Orbán Viktor: a Tisza minden határt átlép, emberit, erkölcsit, jogállamit
A Tisza minden határt átlép: emberit, erkölcsit, jogállamit - közölte a Fidesz elnöke hétfőn a Facebook-oldalán.

