Hírek
2013. Március 27. 10:30, szerda |
Belföld
Forrás: MTI
Havazás - Újabb karambol az M0-áson
Feloldották a zárást az M0-ás autóút főváros felé eső oldalán, a 21-es kilométernél szerda délelőtt, ám nem sokkal később újabb karambol történt az autóút külső oldalán - közölte honlapján a rendőrség és az Útinform.
Az Országos Rendőr-főkapitányság kommunikációs szolgálatának korábbi tájékoztatása szerint hajnalban egy személyautó és egy kamion ütközött össze, a helyszínelés befejezéséig csak a fél pályán haladhatott a forgalom, de azóta megszűnt a korlátozás.
Amint oszlani kezdett a dugó, az M0-ás másik, az M5-ös autópálya felé vezető oldalán, a 15-ös kilométer közelében két személyautó karambolozott. A helyszínelés és műszaki mentés miatti sávlezárás következtében három-négy kilométeres kocsisor torlódott fel - írta honlapján az Útinform.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 30. 11:00, csütörtök | Belföld
Telex - Orbán Viktor: liberális kormányzás és nemzeti ellenzék időszaka kezdődik
A választással a 16 évig tartó nemzeti kormányzás korszaka lezárult, egy új időszak, a liberális kormányzás és a nemzeti ellenzék időszaka kezdődik
2026. Április 30. 11:00, csütörtök | Belföld
Magyar Péter: hasznos és konstruktív megbeszélést folytattam António Costával, az Európai Tanács elnökével
Hasznos és konstruktív megbeszélést folytattam António Costával, az Európai Tanács elnökével - közölte Magyar Péter, a Tisza Párt elnöke, miniszterelnök-jelölt szerdán este a Facebook-oldalán.
2026. Április 30. 07:25, csütörtök | Belföld
Magyar Péter: hamarosan érkeznek az uniós források
Hamarosan érkeznek az európai uniós források Magyarországra - közölte Magyar Péter leendő miniszterelnök, miután egyeztetett Ursula von der Leyennel, az Európai Bizottság elnökével szerdán Brüsszelben.
2026. Április 29. 13:00, szerda | Belföld
Kamatdöntés - Varga Mihály: egyhangúlag döntött a monetáris tanács az alapkamat szinten tartásáról
Egyhangúlag és egyetlen napirendi javaslatként döntött a Magyar Nemzeti Bank (MNB) Monetáris Tanácsa az alapkamat szinten tartásáról

